Warszawa
3260063
Your IP: 3.235.137.159
2020-09-30 09:39

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
26 stycznia 2020 r. – III Niedziela Zwykła


1. W tym tygodniu we wtorek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, w piątek św. Jana Bosko.
Z racji pierwszej soboty miesiąca zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Najświętszej Maryi Panny po Mszy wieczornej. W sposób szczególny zapraszamy MĘSKI RÓŻANIEC, który rozpoczniemy w naszym kościele koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 1615. Po czym z mężczyznami przejdziemy z figurą Matki Bożej Fatimskiej, w milczeniu odmawiając różaniec, ulicami miasta do parafii Matki Bożej Królowej Polski.


2. Składamy serdecznie „Bóg zapałać” za ofiary złożone z okazji niedzieli inwestycyjnej. Do tej pory zebraliśmy: 4033 zł. Dziękujemy.


3. W opracowaniu są kolejne witraże. W tym tygodniu został założony witraż z ofiarodawcami górnych witraży. Dziękujemy wszystkim za wkład do tego wielkiego dzieła.


4. Dziś gościmy zespół z Ukrainy, który uświetnia naszą liturgię muzyką i śpiewem.


5. Dziś o godz. 1900 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez ministrantów w intencji i miasta Stalowa Wola. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.


6. Dziś z ustanowienia Ojca św. Franciszka – Niedziela Słowa Bożego, która poświęcona jest celebracji, refleksji i krzewieniu Słowa Bożego. Zachęcamy do czytania Biblii oraz „Oremusa”
a także o korzystanie osobiste i przekazywanie innym tzw. okruchów Słowa Bożego.


7. Trwa nowenna przed liturgicznym wspomnieniem. Bł. Bronisława Markiewicza, które przypada 30 stycznia w czwartek. W tym dniu w naszej Parafii przeżywać będziemy 108 rocznicę śmierci założyciela Zgromadzeń zakonnych św. Michała Archanioła Bł. ks. Br. Markiewicza. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i sympatyków naszego duszpasterstwa na czwarte spotkanie "PRZY SERCU OJCA" o godz. 1900. w dolnym kościele.


8. „Oratorium” serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do wspólnego kolędowania w ramach XIV Przeglądu Kolęd i Pastorałek dziś od godziny 1300 w sali teatralnej. Przegląd poprzedzony będzie półgodzinnym spektaklem jasełkowym dla rodzin i dzieci w wykonaniu teatru "Przytulanka" z MDK. Zapraszamy.


9. Zapraszamy wszystkich parafian do adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym kościele od poniedziałku do piątku od 1500 do godz. 2200 z przerwą na wieczorną Mszę św. Zachęcamy także do korzystania z sakramentu pokuty w piątki od 2000 do 2200.


10. Dziś Parafialny Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się za kapłanów i osoby zakonne.


11. Jutro o 1800 modlimy się za parafian z bl. 5 przy ul. Żeromskiego w podziękowaniu za ofiarę na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców bl. 6 przy
ul. Żeromskiego.


12. Zapraszamy do naszej kawiarenki „Pod Skrzydłami”, wejście pod chórem. (odczytać po 9, 10.30, 12.)


13. Z naszej parafii w tym tygodniu Bóg powołał od siebie śp. Teresę Wołek, Kazimierę Kwiatkowską i Krystynę Pikuła. Polećmy je i naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu….


14. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.

Parafia Trójcy Przenajświętszej
37-450 Stalowa Wola,
Ofiar Katynia57

Nadsański Bank Spółdzielczy,
Stalowa Wola

68 9430 0006 0040 9092 2000 0001


 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk