Warszawa
2134454
Your IP: 18.207.134.98
2019-10-18 04:26

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
14 lipca 2019 r. – XV Niedziela Zwykła


1. We wtorek w Rozwadowie w kościele farnym odpust parafialny Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel – MB Szkaplerznej.


2. Z naszej parafii został przeniesiony do Młochowa koło Warszawy ks. Sławomir Bednarz. Dziękujemy za 4-letnią pracę w naszej parafii, szkole oraz z ministrantami. Oficjalne pożegnanie i podziękowanie przewidujemy na 22 września. Życzymy ks. Sławomirowi błogosławieństwa Bożego na nowej placówce.


3. Za tydzień niedziela inwestycyjna. Zostały ukończone prace przy remoncie dzwonów. Całość wykonanych prac kosztowało: 54.400, zapłacono kwotę 40.064 zł., do zapłaty pozostało 14.376 zł. Składamy za każdy dar serca serdeczne „Bóg zapłać”. Czeka nas jeszcze zabezpieczenie wieży – dzwonnicy przed niszczącym działaniem gołębi. W minionym tygodniu parafianin pan Henryk wykonał ze stali nierdzewnej uchwyty - podstawę pod baldachim – składamy serdecznie podziękowanie. W najbliższych dniach będą montowane kolejne witraże. Zachęcamy do sponsorowania następnych okienek-segmentów witraży.


4. Utworzona jest „Duchowa Biblioteka”, która jest pomocna w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu. Książki znajdują się przy stoliku Bractwa Adoracji. Prosimy parafian o przynoszenie do kancelarii parafialnej książek, które ubogacą „Duchową Bibliotekę”.


5. Z racji wakacji i czasu urlopowego kancelaria parafialna nie będzie czynna we wtorki i czwartki. Zapraszamy w pozostałe dni w zwykłych godzinach.


6. Bóg zapłać mieszkańcom bl 7 przy ul. Dmowskiego za ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. Msza św. w ich intencji o godz. 1800. W następnym tygodniu prosimy o pomoc mieszkańców bl. 8 A przy ul. Dmowskiego.


7. W dniach 4–12 sierpnia odbędzie się Piesza Pielgrzymka ze Stalowej Woli na Jasną Górę. Deklaracje i zapisy przyjmowane są w kancelarii parafialnej od poniedziałku do piątku w godzinach od 1600 do 1730. Zapraszamy także do Duchowego pielgrzymowania. Duchowy uczestnik zobowiązany jest w czasie trwania pielgrzymki do udziału we Mszy Świętej, odmówienia części Różańca, odśpiewania Apelu Jasnogórskiego.


8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan powołał do wieczności śp. Katarzynę Mistrzyk. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu...


9. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk