Warszawa
2134418
Your IP: 18.207.134.98
2019-10-18 04:23

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
30 czerwca 2019 r. – XIII Niedziela Zwykła


1. Dziś o godz. 1900 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji miasta Stalowa Wola poprowadzi Domowy Kościół.


2. W następną niedzielę o 1700 nieszpory i zmiana tajemnic różańcowych.


3. Od przyszłej niedzieli z racji wakacji nie ma Mszy św. o godz. 1600.


4. Zostało wykonane zawieszenie dzwonów, zamontowany system antywibracyjny, zegar z szafą sterującą, automatyka, nowe napędy oraz system bezprzewodowy a także zainstalowano nowe serca. Dokonano więc gruntownego remontu naszych dzwonów po trzydziestu latach od ich zamontowania. Składamy serdecznie podziękowania za wszelkie fundusze złożone na ten cel. Uzbierana kwota na dzień dzisiejszy to 38.734. zł. Została zapłacona już pierwsza rata. Czeka nas jeszcze zabezpieczenie wieży i dzwonów przed gołębiami i zmiennymi warunkami atmosferycznymi.


5. Za każdy dar serca: kwota: 900 zł., za popcorn i napoje składamy „Bóg zapłać”. Zebrane fundusze przeznaczone są na rekolekcyjny wakacyjny wyjazd młodzieży z naszej parafii.


6. W tym tygodniu I czwartek i I piątek miesiąca. Spowiedź przed i podczas każdej Mszy św. Nie udajemy się do chorych. Zapraszamy na całonocne czuwanie – adorację Najświętszego Sakramentu. W czwartek o 1700 modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo I-sobotnie. W ten sposób rozpoczniemy w naszej parafii regularne nabożeństwo do Najświętszego Serca Marii Panny.


7. W najbliższą sobotę Ogólnopolska Pielgrzymka ze św. Michałem Archaniołem na Jasną Górę. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Proboszczem.


8. W dniach 4–12 sierpnia odbędzie się Piesza Pielgrzymka ze Stalowej Woli na Jasną Górę. Deklaracje i zapisy do grupy MICHAŁ przyjmowane są w kancelarii parafialnej od poniedziałku do piątku w godzinach od 1600 do 1730.


9. Jutro Msza św. w intencji mieszkańców bl. nr 4 i 5 przy ul. Dmowskiego, którzy złożyli ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. W tym tygodniu o wystrój świątyni prosimy mieszkańców bl. przy ul. Dmowskiego 6.


10. Zachęcamy do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu. Wypraszajmy wspólne i indywidualnie potrzebne łaski dla naszego Miasta Stalowa Wola, dla nas samych i naszych bliskich.


11. Z naszej parafii do wieczności Pan powołał śp. Dominika Olech, Annę Szwaja oraz mamę naszego księdza Stanisława Matyaszka. Polećmy ich i naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu….


12. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia. Szczególne życzenia dobrych wakacji i urlopów dla dzieci, młodzieży i wyjeżdżających na zasłużony odpoczynek dorosłych.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk