Warszawa
2134432
Your IP: 18.207.134.98
2019-10-18 04:25

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
09 czerwca 2019 r. – Niedziela Zesłania Ducha Świętego


1. Dziś niedziela Zesłania Ducha Świętego. Jutro Święto Najświętszej Maryi Panny - Matki Kościoła - drugi dzień Zielonych Świąt. Ten tydzień jest ostatnim czasem obowiązkowej spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Dziękujemy wszystkim parafianom z udział i przygotowanie Misji Świętych, za plakaty, zaproszenia, specjalny numer „Naszego Słowa”, za roznoszenie zaproszeń i plakatów i za osobiste zaangażowanie się w promocje Misji Świętych.


2. W naszym kościele witamy ks. Romana Tupaja, który głosi słowo Boże i pragnie kwestować na budowę kościoła w parafii w Młochowie, której jest Proboszczem. Bardzo dziękujemy za wygłoszone kazania. Składamy także „Bóg zapłać” parafianom i ofiarodawcom za złożone ofiary.


3. W przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy Świętej – w naszej Parafii odpust. Uroczystą sumę odpustową o godz. 1200 odprawi i wygłosi Słowo Boże ks. Wacław Gieniec, Proboszcz z parafii pw. Św. Floriana. Prosimy o pomoc poszczególne grupy duszpasterskie w przygotowaniu uroczystości poprzez oprawę liturgiczną, przystrojenie placu przed kościołem i kościoła. Gorąco zapraszamy wszystkich parafian, grupy skupione przy parafii, młodzież, dzieci do sypania kwiatków oraz dzieci w strojach pierwszokomunijnych.


4. Następna niedziela jest niedzielą inwestycyjną. Zbieramy fundusze na remont dzwonnicy i dzwonów. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.


5. Dziś o 1900 Wieczór Uwielbienia. Zapraszamy także na Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe do NSP Jezusa codziennie o godz. 1730.


6. Parafialny teatr „Czwarta scena” - na zakończenie piątego sezonu teatralnego zaprasza stałych sympatyków i nowych widzów na pełen humoru i zagadki spektakl pt. Ważny gość. Warto przyjść z całą rodziną, by się serdecznie uśmiać, a także wzbudzić refleksję. Zapraszamy w najbliższą sobotę i niedzielę o 1900 do sali teatralnej. Wstęp wolny.


7. W najbliższą sobotę spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania: o godz. 1000 kl. VII, o godz. 1100 klasy VI


8. Zachęcamy do wnikliwej lektury gazetki parafialnej „Nasze Słowo”, znajdziemy tam propozycję „owoców” Misji Świętych. Pod chórem znajdziemy także skrzynkę podziękowań, świadectw i uwag dla księży Misjonarzy. Prosimy o skorzystanie z tej okazji do podziękowań i uwag, które zostaną przekazana Misjonarzom.


9. Za tydzień Rodzinne Świętowanie Niedzieli, po Mszy św. o 1030 Piknik Rodzinny na zakończenie roku formacyjnego. Więcej szczegółów na plakacie. Zapraszamy.


10. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana prosimy o szczególną modlitwę i intencji kapłanów i kleryka.


11. Organizujemy wyjazd na koncert Jednego Serca i Jednego Ducha do Rzeszowa w Boże Ciało, koszt wyjazdu 25 zł. płatne przy zapisie w kancelarii zakrystii i u ks. Krzysztofa.


12. Bardzo dziękujemy wszystkim trwającym przed Najświętszym Sakramentem. Ta modlitwa jest wielkim skarbem całego Kościoła szczególnie naszej parafii i miasta Stalowa Wola.


13. Poniedziałkowa wieczorna Msza św. będzie m.in. w intencji mieszkańców domków z ul Niezłomnych, Komunalnej i Piwnej, którzy złożyli ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. W tym tygodniu o wystrój świątyni prosimy mieszkańców z ul.


15. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk