Warszawa
2577217
Your IP: 3.234.208.66
2020-02-22 14:29

Grupy parafialne

DOMOWY KOŚCIÓŁ (Oaza Rodzin)

- moderatorzy: ks. proboszcz Mieczysław Kucel CSMA, ks. Eugeniusz Rycerski CSMA, ks. Kazimierz SZydło CSMA

 

W naszej parafii w chwili obecnej istnieją trzy kręgi, nad którymi opiekę sprawują animatorzy.

Celem pracy formacyjnej Ruchu jest kształtowanie dojrzałej postawy chrześcijańskiej poprzez pogłębianie życia modlitewnego, sakramentalnego, wchodzenie w bliski kontakt ze Słowem Bożym, kształtowanie postaw społecznych.

W każdą II niedzielę miesiąca nasza wspólnota bierze czynny udział w oprawie liturgii Eucharystii o godz. 10:30

Każda z grup (krąg) ma raz w miesiącu własne spotkanie formacyjno-modlitewne.

Domowy Kościół jest integralną częścią Ruchu Światło-Życie przeznaczoną dla małżeństw.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk