Warszawa
2588989
Your IP: 3.233.215.231
2020-02-28 15:20

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 07.04.2019 r. – IV Niedziela Wielkiego Postu


1. W tym roku, z racji Misji Świętych w naszej parafii nie będzie rekolekcji wielkopostnych. Pozostaje jednak dzień spowiedzi św. parafialnej w środę 10 kwietnia od 900 do 1200 i od 1500 do 1730. Serdecznie zapraszamy do skorzystania w tym dniu z sakramentu pokuty. Prośmy o modlitwę o błogosławione owoce Misji Świętych.


2. Za tydzień Niedziela Palmowa – Diecezjalny Dzień Młodzieży. Uroczysta procesja z palmami w naszym kościele o godz. 1030. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy świętej. Również w przyszłą niedzielę o godz. 1900 zapraszamy na Wieczór Uwielbienia.


3. W przyszła niedzielę po każdej mszy św. Ministranci będą rozprowadzać oscypki. Za złożony dar serca składamy Bóg zapłać.


4. Dziś zmiana tajemnic różańcowych po Gorzkich Żalach.


5. Spotkanie zespołu misyjnego osób zaangażowanych w przygotowanie Misji Parafialnych we wtorek o godz. 1900


6. Akcja Katolicka rozprowadza baranki wielkanocne – dochód przeznaczony jest na potrzebujące rodziny i dzieci, które są pod opieką Caritasu. Niech na każdym stole wielkanocnym znajdzie się świadectwo naszej pamięci o najuboższych. Cena baranka 5 zł.


7. Dziś Msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. o godz. 1400. Obecność obowiązkowa. Zapraszamy.


8. W sobotę 6 kwietnia organizowana jest I Patriotyczna Rowerowa Droga Krzyżowa. Zapraszamy do udziału, więcej informacji w gablocie.


9. W najbliższy piątek udamy się do chorych z przedświąteczną posługą sakramentalną od godz. 900.


10. Odprawiając nabożeństwa wielkopostne zyskujemy odpusty: Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o godz. 730 i 1715. Rozważania Drogi Krzyżowej w ten piątek przygotuje Bractwo Adoracji Najświętszego Sakramentu. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym są w naszym kościele w niedzielę o godz. 1700.


11. Bractwo Adoracji Najświętszego Sakramentu zachęca do podjęcia postu o chlebie i wodzie w czwartki w intencji kapłanów, natomiast w piątki: w intencji Bractwa Adoracji Najświętszego Sakramentu. Podjęty post prosimy potwierdzić wpisem w Księdze Postu.


12. Zachęcamy do podjęcia wielkopostnych postanowień i jałmużny w postaci żywności dla potrzebujących. W imieniu obdarowanych składamy „Bóg zapłać”.


13. Miejska Droga Krzyżowa w Stalowej Woli odbędzie się 12 kwietnia. Rozpoczęcie Mszą św. w parafii Matki Bożej Królowej Polski o godz. 1900. Zachęcamy do udziału na znak wspólnoty wiary w naszym mieście.


14. W pon. o 1800 Msza św. za parafian z bl. 3 przy ul. Podleśna. W tym tygodniu prosimy o pomoc w sprzątaniu mieszkańców bl. 5 i domków przy ul. Podleśnej.


15. Kino Wrzos zaprasza na film Miłość i Miłosierdzie – Jezu ufam Tobie. Jest to film o Siostrze Faustynie i jej misji głoszenia Miłosierdzia Bożego.


16. Do skarbonki można składać ofiary na dekoracje wielkopostne oraz kwiaty do Grobu Bożego. Dziękujemy za ofiarność.


17. Stowarzyszenie Opieki nad Dziećmi ORATORIUM składa serdeczne „Bóg zapłać” za przekazanie 1% podatku na rzecz dzieci i młodzieży powierzonej naszej opiece.


18. Dziś osoby niepełnosprawne z Warsztatów Terapii Zajęciowej Nadzieja, którzy w ciągu roku pomagają przy naszym Kościele w pracach porządkowych, będą rozprowadzać palmy i ozdoby wielkanocne. Ofiary przeznaczone zostaną na integrację osób niepełnosprawnych.


19. W nadchodzącym tygodniu planowany jest montaż witraży w prawej nawie kościoła. Informujemy również, że zgłosiło się już dwóch fundatorów na witraże po lewej stronie kościoła.


20. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan powołał do wieczności śp. Łukasz Michalski, Zofia Ziarek i Sylwester Rendzio. Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu…


21. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk