Warszawa
1787044
Your IP: 54.174.43.27
2019-07-17 03:41

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
10 marzec 2019r. – I Niedziela Wielkiego Postu


1. Dziś o 1730 rozpoczynamy nowennę przed uroczystością św. Józefa. O 1900 Wieczór Uwielbienia. Zapraszamy.


2. Bractwo Adoracji Najśw. Sakramentu zachęca parafian, którzy czują się na siłach, do podjęcia postu o chlebie i wodzie w czwartki Wielkiego Postu w intencji kapłanów: o radość wiary i świętość życia, natomiast w piątki o rozwój Bractwa Adoracyjnego na większą chwałę Bożą. Wystarczy zobowiązać się do jednego dnia i wpisać się w Księdze Postu.


3. Serdecznie zapraszamy małżeństwa na Rodzinne Świętowanie Niedzieli – 17 marca po Mszy św. o 1030 spotkanie poprowadzą Państwo Agnieszka i Jakub Kołodziejowie. Temat wykładu: Komunikacja w małżeństwie czyli rozumieć – czuć - zmieniać. Po wykładzie dyskusja przy kawie i ciastku. Dzieci mają zapewnioną opiekę.


4. Pod chórem znajdziemy wielkopostne postanowienia dla dzieci, młodzieży, małżeństw i dorosłych. Z odwagą podejmijmy współpracę z łaską Bożą i wylosujmy zadanie. Możemy także jako jałmużnę złożyć żywność w koszu wielkopostnym dla potrzebujących w ramach uczynku miłosierdzia co do ciała: głodnych nakarmić. Obok znajdują się także zdrapki wielkopostne do wykorzystania na drodze duchowego nawrócenia.


5. Serdecznie zapraszamy w piątki na Drogę Krzyżową dla dzieci o godz. 1630, dla młodzieży i dorosłych o godz. 730 i 1715. Rozważania Drogi Krzyżowej w najbliższy piątek przygotuje Młodzież Oazowa. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 1700. W kaplicy w DPS codziennie Koronka do Miłosierdzia Bożego o 1500 a w piątki Droga Krzyżowa o 1515.


6. Zapraszamy do adoracji Jezusa w Hostii Utajonego. Szczególnie w Wielkim Poście niech Chrystus będzie uwielbiony w naszej modlitwie. Zapraszamy też do wstępowania do Bractwa


7. Zachęcamy do podzielenia się 1% podatku z naszym ORATORIUM. Szczegóły na plakacie.


8. W pon. Msza św. za parafian z bl. 6 przy ul. Siedlanowskiego w podziękowaniu za ofiarę na sprzątanie kościoła. Obecnie prosimy mieszkańców bl.: ul. Siedlanowskiego 8 o wsparcie.


9. Serdecznie „Bóg zapłać” za złożone ofiary przy okazji zakupu oscypków na cele Liturgicznej Służby Ołtarza.. Kwota 726,30 zł. jest wspaniałym darem Parafian. Dziękujemy.


10. Do skarbonki przy wyjściu z kościoła można składać ofiary na dekoracje wielkopostne oraz kwiaty do Grobu Bożego.


11. Zapraszamy na Katechezy Zwiastowania, we poniedziałki i czwartki o godz. 1845 w sali teatralnej. Przyjdź, posłuchaj, zostań aktywnym członkiem Kościoła.


12. Założono oszczędnościowe oświetlenie w prezbiterium naszego kościoła. Koszt całkowity to 8300 zł. oraz praca wolontariuszy i darmowe użyczenie profesjonalnego rusztowania. Składamy serdecznie „Bóg zapłać” za wszelką pomoc.


13. Nauki przedmałżeńskie rozpoczynamy 12 marca we wtorek o godz. 1900. Zapisy po Mszach św. niedzielnych u ks. Dariusza w zakrystii. Zapraszamy również do zapisów osoby dorosłe, które nie przyjęły sakramentu bierzmowania, a chcą to uczynić.


14. W dniu 15 marca odbędzie się Droga Krzyżowa dla mężczyzn ze Stalowej Woli do Sanktuarium św. Józefa w Nisku. Szczegóły w gablocie.


15. Par. Św. Jana Pawła zaprasza 30.03 na warsztaty „Odzyskaj swoją wolność” – szczegóły na plakacie.


16. W następną sobotę spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowana w zwykłych godzinach


17. O godzinie 1130 w naszej Kawiarence spotkanie z poezją śp. ks. Mariana Balickiego. Zapraszamy


18. Szkoła Podstawowa nr 4 zaprasza na Dzień Otwarty Szkoły w dniu 12.03 o godz. 1700.


19. Z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności śp. Adama Frańczaka, Kamilę Lipińską Polećmy ich oraz śp. Ks. Mariana Balickiego Miłosiernemu Bogu…


20. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk