Warszawa
1783477
Your IP: 3.81.73.233
2019-07-16 05:12

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
03 luty 2019 r. – IV Niedziela zwykła


1. We wtorek w naszej Parafii będzie Wizytacja Kanoniczna, którą przeprowadzi ks. Bp Ordynariusz Krzysztof Nitkiewicz. Ks. Biskup odwiedzi chorych, Dom Pomocy Społecznej, szkołę podstawową, cmentarz, Dom Dziecka, spotka się z księżmi pracującymi w naszej Parafii, z Radą Parafialną, rodzicami sióstr i księży ministrantami oraz w kościele z grupami duszpasterskimi. Uroczysta Msza św. kończąca wizytację będzie godz. 1800.Przedstawienie grup parafialnych o godz. 1730. Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich parafian do licznego udziału prezentacji i w Eucharystii kończącej wizytację. Szczególne zaproszenie kierujemy do młodych ludzi przygotowujących się do bierzmowania. Szczegółowy plan wizytacji i kolejność przedstawianych grup duszpasterskich znajdują się w gablocie.


2. W ten wtorek nie będzie Mszy św. o uzdrowienie i uwolnienie wewnętrzne. Zapraszamy w drugi wtorek miesiąca tj. 12 lutego.


3. Serdecznie Dziękujemy wszystkim organizatorom i sponsorom, którzy pomogli przy organizacji Michalickich Warsztatów Liturgiczno-Muzycznych w naszej parafii. Dziękujemy młodzieży i dorosłym za uczestnictwo i świadectwo wiary oraz piękną muzykę i śpiew wielbiący Boga podczas koncertu finałowego.


4. Bóg zapłać wszystkim parafianom i sympatykom naszego duszpasterstwa za trzecie spotkanie "PRZY SERCU OJCA". Szczególne podziękowanie młodzieży za przygotowanie przedstawienia o życiu bł. Bronisława, grupom duszpasterskim i kapłanom za gorący żur i budowanie wspólnoty przy wspólnym stole.


5. Dziękujemy za całonocną Adorację Najświętszego Sakramentu.


6. Dziś Msza św. i spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. odbędzie się w następną niedzielę o godz.1400. Zapraszamy.


7. Serdecznie zapraszamy do naszej kawiarenki „Pod Skrzydłami” w dolnym kościele.


8. Parafialny teatr „Czwarta scena” zaprasza stałych sympatyków i nowych widzów na kolejny – premierowy spektakl pt. „Główna rola”, który zaprezentujemy w dziś o godz. 1900 w sali teatralnej. Tym razem sięgamy po tematy trudniejsze, dlatego zapraszamy widzów dorosłych i młodzież. Jak zawsze wstęp wolny.


9. Dziś o 1700 nieszpory i zmiana tajemnic różańcowych oraz obowiązkowe spotkanie dla wszystkich członków róż różańcowych w dolnym kościele.


10. Jutro o 1800 modlimy się za parafian z bl. 7 przy ul. Żeromskiego w podziękowaniu za ofiarę na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców bl. 8 przy ul. Żeromskiego.


11. W imieniu własnym i tych do których Pan Jezus mnie posłał chcę z serca podziękować za dobroć i życzliwość. O hojności waszych serc świadczy kwota 8328,25 zł i 4 Euro jaką złożyliście na potrzebę naszej paragwajskiej misji oraz ten duchowy dar jakim jest wasza modlitwa i cierpienie za nas ofiarowane. W ten sposób dołączyliście do grupy naszych dobroczyńców, za których modlimy się każdego dnia. Niech Pan Jezus błogosławi Was i Wasze rodziny. Siostra Małgorzata Siembida, michalitka


12. Zwracamy się z gorącą prośbą do parafian i gości p przekazanie 1% swojego podatku dla naszego Oratorium. Numer KRS znajduje się na stoliku z tyłu kościoła. Za każdy dar w imieniu dzieci składamy serdeczne „Bóg zapłać”.


13. Dziękujemy panu Tomaszowi Sekulskiemu z rodziną i za szopkę i tym wszystkim, którzy pomogli w rozebraniu choinek i szopki.


14. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan powołał do wieczności śp. Tadeusza Markowicza i śp. Zygmunta Drabika. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu…


15. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk