Warszawa
1939628
Your IP: 18.232.53.231
2019-08-24 10:28

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
27 stycznia 2019 r. – III Niedziela zwykła


1. Dziś Parafialny Dzień Życia Konsekrowanego. Pamiętamy w modlitwie o kapłanach, diakonach, zakonnikach i siostrach zakonnych.


2. O godz. 1200 uroczysta Msza św. z oprawą muzyczną i wokalną na zakończenie Michalickich Warsztatów Liturgiczno-Muzycznych pod przewodnictwem Ojca Generała naszego Zgromadzenia ks. Dariusza Wilka. Serdecznie zapraszamy. Dziękujemy wszystkim organizatorom i sponsorom za pomoc i wsparcie a młodzieży i dorosłym za uczestnictwo
i świadectwo wiary oraz piękną muzykę i śpiew wielbiący Boga.


3. W tym tygodniu: we środę w naszej parafii uroczystość – wspomnienie liturgiczne bł. Ks. Bronisława Markiewicza, serdecznie zapraszamy wszystkich parafian na godz. 1800. Po Mszy św. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i sympatyków naszego duszpasterstwa na trzecie spotkanie "PRZY SERCU OJCA" o godz. 1900. Po krótkim przedstawieniu o życiu bł. Bronisława zapraszamy do wspólnego stołu na gorący żur i budowanie wspólnoty.


4. W czwartek wsp. św. Jana Bosko, w sobotę Święto Ofiarowania Pańskiego – Dzień Życia Konsekrowanego i Dzień Rodzicielskiego Aktu Ofiarowania Dziecka Panu Bogu. Msze św. w naszym kościele o godz. 600, 700, 900 i 1800. Taca z tego dnia jest przeznaczona dla Wspólnoty Sióstr Klarysek w Sandomierzu.


5. W naszym dekanacie trwa wizytacja Kanoniczna. W naszej parafii wizytację przeprowadzi ks. Bp Ordynariusz Krzysztof Nitkiewicz. Odbędzie się ona 5 lutego we wtorek. Uroczysta Msza św. kończąca wizytację będzie godz. 1800. Zapraszamy wszystkich parafian.


6. Dziś o godz. 1900 Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji Miasta Stalowa Wola poprowadzą ministranci. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian.


7. Do wtorku trwa nowenna do Bł. Br. Markiewicza. o godz. 1730. Zapraszamy do modlitwy.


8. Msza św. i spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. odbędzie się w następną niedzielę o godz.14.00. Zapraszamy.


9. W I piątek kapłani do chorych udadzą się od godz. 900. Spowiedź dla dzieci od godz. 1530 i Msza św. o 1630, spowiedź dorosłych od godz. 1700. Z piątku na sobotę zapraszamy na nocną adorację Najświętszego Sakramentu. Zapisy na poszczególne godziny przy stoliku. Niech to będzie czas osobistego spotkania się w ciszy z Chrystusem. Nocne czuwanie zakończymy nabożeństwem z racji I soboty miesiąca o godz. 545.


10. W sobotę o godz. 1730 różaniec z modlitwą o trzeźwość w rodzinach naszej parafii.


11. Parafialny teatr „Czwarta scena” zaprasza stałych sympatyków i nowych widzów na kolejny – premierowy spektakl pt. „Główna rola”, który zaprezentujemy w najbliższą sobotę i niedzielę – 2 i 3 lutego br. o godzinie 1900 w sali teatralnej. Tym razem sięgamy po tematy trudniejsze, dlatego zapraszamy widzów dorosłych i młodzież. Jak zawsze wstęp wolny.


12. W następną niedzielę 3 lutego 1700 nieszpory i zmiana tajemnic różańcowych oraz obowiązkowe spotkanie dla wszystkich członków Żywego Różańca dolnym kościele.


13. Jutro o 1800 modlimy się za parafian z bl. 6 przy ul. Żeromskiego w podziękowaniu za ofiarę na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców bl. 7 przy ul. Żeromskiego.


14. Chętne osoby prosimy o pomoc w rozebraniu choinek i szopki na sobotę na godz. 1200.


15. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan powołał do wieczności śp.: Marię Nienajadło, Helenę Skórczyńską, Andrzeja Mazura, Jana Żwirskiego, Ryszarda Lic, Franciszka Poradę, Balbinę Sobiło. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu…


16. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk