Warszawa
1939621
Your IP: 18.232.53.231
2019-08-24 10:28

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
20 stycznia 2019 r. – II Niedziela Zwykła

 

1. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Agnieszkę –w czwartek - św. Franciszka Salezego, we piątek – święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła w sobotę wsp. Świętych bp. Tymoteusza i Tytusa.


2. Zakończyła się wizyta duszpasterska w naszych domach i rodzinach. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za bardzo dobre przyjęcie kapłana z błogosławieństwem w naszych domostwach, za świadectwo wiary, wspólną modlitwę, podjęte tematy parafialne i duszpasterskie oraz za ofiary złożone bezpośrednio na kolędzie, na tacę i na konto parafialne.


3. Dziś gościmy w naszym kościele siostrę Małgorzatę Siembidę - Michalitkę pracującą na misjach w Paragwaju. Opowie nam o swojej pracy. Jest to też okazja do rozmowy o misjach i złożenia ofiary na cele misyjne. Za wszelkie dary serca składamy serdecznie „Bóg zapłać”.


4. Dziś na godz. 1500 zapraszamy Członków Bractwa Adoracji Najświętszego Sakramentu i wszystkich sympatyków oraz parafian na adorację Najświętszego Sakramentu.


5. Dzisiejsze Rodzinne Świętowanie Niedzieli: wykład i spotkanie pt. Jak żyć…? – weź problem na warsztat, po Mszy św. o 1030 poprowadzi Krzysztof Łuba. Dzieci mają zapewnioną opiekę. Serdecznie zapraszamy.


6. Od piątku w naszej parafii rozpoczynamy Michalickie Warsztaty Liturgiczno-Muzycznych „Boże Narodzenie Na Nowo”. Zwieńczeniem warsztatów będzie oprawa muzyczna i wokalna podczas Mszy św. o godz. 1200 i koncert galowy po zakończeniu Eucharystii w następną niedzielę. Zapraszamy także parafian w sobotę na Mszę św. o godz. 1300 a także na wieczorne uwielbienie również w sobotę o 2030.


7. Parafia Zwiastowania Pańskiego – Bracia Kapucyni zapraszają na Seminarium Odnowy Wiary. Więcej szczegółów na plakacie i ulotkach.


8. Jutro o godz. 1730 rozpoczynamy nowennę przed liturgicznym wspomnieniem. Bł. Bronisława Markiewicza, które przypada 30 stycznia we środę. W tym dniu w naszej Parafii przeżywać będziemy 107 rocznicę śmierci założyciela Zgromadzeń zakonnych św. Michała Archanioła Bł. ks. Bronisława Markiewicza. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i sympatyków naszego duszpasterstwa na trzecie spotkanie "PRZY SERCU OJCA" o godz. 1900.


9. Zapraszamy wszystkich parafian do adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym kościele. Niech czas osobistej, indywidualnej modlitwy będzie dla nas spotkaniem się z Jezusem w uwielbieniu, dziękczynieniu i prośbie w duchu zawierzenia siebie Bogu.


10. W przyszłą niedzielę Parafialny Dzień Życia Konsekrowanego. Prosimy o modlitwę za kapłanów i osoby zakonne.


11. Jutro o 1800 modlimy się za parafian z bl. 5 przy ul. Żeromskiego w podziękowaniu za ofiarę na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców bl. 6 przy ul. Żeromskiego.


12. Zapraszamy, dziś szczególnie babcie i dziadków z wnuczkami, do naszej kawiarenki „Pod Skrzydłami”, wejście pod chórem. (odczytać po 900, 1030, 1200.)


13. Z naszej parafii w tym tygodniu Bóg powołał od siebie śp. Tadeusza Szkutnika. Polećmy go i naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu….


14. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk