Warszawa
1705148
Your IP: 184.72.212.254
2019-06-26 17:03

Wydarzenia

Oaza Młodzieżowa Nebo w Stalowej Woli

Dzisiaj (22 grudnia 2018) nasza wspólnota spotkała się aby wspólnie świętować Wigilię Bożego Narodzenia. Po odczytaniu fragmentu z Ewangelii o Narodzeniu Pana Jezusa wszyscy podzieliliśmy się opłatkiem. Po godzinie składania życzeń zasiedliśmy przy wspólnym stole, aby spożyć wieczerzę. Byliśmy grzeczni w tym roku i dlatego mikołaj o nas nie zapomniał. Prezenty jak zwykle sprawiły nam wiele radości co widać na załączonym obrazku. Nie możemy zapomnieć i wspomnieć o tym że nasza wspólnota się rozrasta i na naszej wspólnotowej wigilii było nas aż 26 osób! 🥰
W imieniu całej naszej wspólnoty życzymy Wam wszystkim aby Boża Dziecina narodziła się w waszych sercach na nowo i aby Błogosławiła w nowym 2019 roku. Trzymajcie się ciepło! 😂 Wesołych Świąt 🎄Wspólnota Oazowa z Księdzem Moderatorem ❤️

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk