Warszawa
1040422
Your IP: 52.55.177.115
2018-12-19 13:56

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

4 luty 2018 r. – V Niedziela Zwykła

 

1. W tym tygodniu: w poniedziałek wspominamy św. Agatę, we wtorek św. Pawła Mikę i Towarzyszy, w sobotę św. Scholastykę.
 
2. Dziś o 17:00 nieszpory i zmiana tajemnic różańcowych oraz obowiązkowe spotkanie dla zelatorów w dolnym kościele a o godz. 19:00
 
3. Za tydzień w niedzielę Światowy Dzień Chorego. Prosimy rodziny, przyjaciół i sąsiadów o pomoc w dotarciu na Mszę św. o godz. 10:30 chorym z naszej parafii, aby mogli uczestniczyć w Eucharystii i przyjąć sakrament namaszczenia chorych. W tym dniu po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Chorym Kapłanom z Diecezji Sandomierskiej. W tym dniu TV STELLA o 1000 przeprowadzi retransmisję Mszy św. z kaplicy św. Michała Arch. w DPS
 
4. Również następną niedzielę Msza św. o godz.14:00 dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św., a na godz. 19:00 serdecznie zapraszamy wszystkich parafian na Wieczór UWIELBIENIA.
 
5. We wtorek o godz. 18:00 Msza św. w intencjach zbiorowych z modlitwą przed Najśw. Sakramentem o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne za przyczyną św. Michała Archanioła.
 
6. Od wtorku w sali teatralnej będą odbywały się katechezy dla dorosłych i starszej młodzieży o godz. 18:45. Poprowadzi je wspólnota neokatechumenatu. Dziś będziemy mieli okazję wysłuchać świadectwa wiary po każdej Mszy św. a na osiedlu przy ul. Siedlanowskiego w godzinach popołudniowych odbędzie się ewangelizacja.
 
7. W tym tygodniu w piątek udamy się do chorych z wizytą sakramentalną. Do nabycia pod chórem jest czasopismo Apostolstwo Chory. Dla chętnych chorych i cierpiących rozdamy to czasopismo podczas wizyty w domu w
piątek.
 
8. Dziękujmy za nocną adorację Jezusa Ukrytego w Najświętszym Sakramencie. Nadal zachęcamy wiernych do osobistego włączenia się w modlitwę za miasto Stalowa Wola. Niech to będzie czas spotkania się w ciszy z Chrystusem. Godzina dla Chrystusa to ogromne wyzwanie, szczególnie we współczesnym świecie, w którym tak wiele mamy do zrobienia. Niech jednak znajdzie się czas na chwilę modlitwy.
 
9. Z racji kolejnego włamania do kościoła, w tym tygodniu złożony będzie alarm dźwiękowy i świetlny. W ramach prac remontowych adoracja od 1500 do wieczornego nabożeństwa będzie w tym tygodniu w kaplicy Zmartwychwstania.
 
10. Jutro o 18:00 modlimy się za parafian z bl.8 przy ul. Żeromskiego dziękując za ofiarę na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców ul Siedlanowskiego bl 1 i 1a.
 
11. W sobotę 10 lutego o godz. 19:00 w sali teatralnej młodzież organizuje zabawę karnawałową. Koszt 10 zł od osoby. Więcej informacji na plakacie.
 
12. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie poszukuje chętnych do pełnienia funkcji rodziny zastępczej. Szczegółowe informacje w gablocie.
 
13. Jeszcze raz pięknie dziękujemy rodzinom Sekulskich, Lubojańskich, ministrantom i Parafialnemu Klubowi Seniora za pomoc w rozebraniu choinek i szopki. Bóg zapłać.
 
14. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan powołał do wieczności śp. Marcina Lewińskiego. Polećmy go Bożemu miłosierdziu….
 
15. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk