Warszawa
1569356
Your IP: 18.234.88.196
2019-05-25 22:24

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
08 lipca 2018 r. – XIV Niedziela Zwykła

 

1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim członkom Bractwa Adoracji Najświętszego Sakramentu i modlącym się podczas całonocnej adoracji w naszym kościele z racji I piątku miesiąca. Niech Bóg wynagrodzi trud i wysiłek włożony w nocne czuwanie.

 

2. W tym tygodniu: w środę liturgicznie wspominamy – Św. Benedykta-Patrona Europy, w czwartek – św. Brunona z Kwerfurtu, w piątek – Św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

 

3. Dziś zbiórka do puszek na pomoc dla chorego Pana Grzegorza Górskiego. Więcej szczegółów w gablocie. Dziękujemy z każdy gest płynący z dobrego serca.

 


4. Rozpoczęły się wakacje i czas urlopów. Życząc dobrego odpoczynku przypominamy o obowiązku niedzielnej i świątecznej Mszy św., a także o stosownym stroju w miejscach sakralnych.

 


5. W środę będziemy modlić się w intencji Policji. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 18.00, której obstawę liturgiczną zapewniają Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli.

 

 

6. Serdecznie zapraszamy na Pieszą Stalowowolską Pielgrzymkę na Jasną Górę, Zapisy do grupy MICHAŁ w kancelarii parafialnej.

 

7. Bóg zapłać mieszkańcom bl 7 przy ul. Dmowskiego za ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. Modlimy się za nich jutro na Mszy św. o godz. 18.00. W następnym tygodniu prosimy o pomoc mieszkańców bl. 8a i 11 przy ul. Dmowskiego.

 

 

8. Pod chórem mamy prasę katolicką. Zachęcamy do lektury. Szczególnie polecamy OREMUS, który może nam pomóc w codziennym życiu Słowem Bożym.

 

 

9. Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów w Stalowej Woli zaprasza na XXVII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny. Informacje na plakacie.

 

 

10. 14 lipca w godzinach od 14.00 d0 18.00 w Spółdzielczym Domu Kultury przy ul. Okulickiego odbędzie się rejestracja dawców szpiku kostnego dla chorej Elżbiety - naszej parafianki. Zachęcamy do zaangażowania się i włączenia w akcję pomocy.

 

 

10. W minionych tygodniach z naszej wspólnoty parafialnej Pan powołał do wieczności śp. Roberta Sikorę Polećmy Igo i naszych bliskich zmarłych Bożemu miłosierdziu….

 

 

11. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.


Serdecznie zapraszamy na 1 Ogólnopolski Zlot Rodzinny Motocyklistów Patriotów. Program zlotu na stronie:
www.rajdkatynski.com


Zapraszamy wszystkich sympatyków, którzy chcą poczucć ducha patriotyzmu, posłuchać wspomnień z Rajdów Katyńskich a rakże dowiedzieć się wszystkiego o tegorocznej edycji, XVIII Rajdzie Katyńskim , który pojedzie do Gruzji. Zabierzmy ze sobą nasze rodziny!
Do zobaczenia!

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk