Warszawa
1246842
Your IP: 54.90.204.233
2019-02-18 12:21

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
01 lipca 2018 r. – XIII Niedziela Zwykła


1. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek święto św. Tomasza Apostoła, w piątek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy


2. Dzisiaj o godz. 17.00 nieszpory, nabożeństwo i zmiana tajemnic różańcowych. Przypominamy, że przez cały lipiec i sierpień w niedziele i święta nie ma Mszy św. o godz. 16.00


3. W tym tygodniu I czwartek i I piątek miesiąca, spowiedź przed każdą Mszą św. Zachęcamy do całonocnej Adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym kościele z piątku na sobotę. Wypraszajmy wspólnie i indywidualnie potrzebne łaski dla naszego Miasta Stalowa Wola, dla nas samych i naszych bliskich. Zapisy do zeszytu adoracji przy stoliku.


4. We wtorek o godz. 17.30 nabożeństwo do Św. Michała Archanioła. W czasie wakacji nie będzie Mszy św. w intencjach zbiorowych.


5. W dniach 4–12 sierpnia odbędzie się Piesza Pielgrzymka ze Stalowej Woli na Jasną Górę. Deklaracje i zapisy przyjmowane są w kancelarii parafialnej od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 17.30.


6. Zapraszamy do Stalowej Galerii na pokonkursową wystawę PORTRET MOJEJ MAMY – wejście pod chórem.


7. Jutro Msza św. w intencji mieszkańców bl. Nr 6 ul. Dmowskiego, którzy złożyli ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. W tym tygodniu o wystrój świątyni prosimy mieszkańców bl. przy ul. Dmowskiego 7.


8. Za tydzień zbiórka do puszek na pomoc dla chorego Pana Grzegorza. Więcej szczegółów w gablocie.


9. Rozpoczęły się wakacje i czas urlopów. Życząc dobrego odpoczynku przypominamy o obowiązku niedzielnej i świątecznej Mszy św., a także o stosownym stroju w miejscach sakralnych.


10. Z naszej parafii do wieczności Pan powołał śp. Grzegorza Maczurad, Anatola Paterek, Szymona Mróz, Monikę Wiśniewską i Mieczysława Sadynia. Polećmy ich i naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu….


11. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia. Szczególne życzenia dobrych wakacji i urlopów dla dzieci, młodzieży i wyjeżdżających na zasłużony odpoczynek dorosłych.


Serdecznie zapraszamy na 1 Ogólnopolski Zlot Rodzinny Motocyklistów Patriotów. Program zlotu na stronie:
www.rajdkatynski.com


Zapraszamy wszystkich sympatyków, którzy chcą poczucć ducha patriotyzmu, posłuchać wspomnień z Rajdów Katyńskich a rakże dowiedzieć się wszystkiego o tegorocznej edycji, XVIII Rajdzie Katyńskim , który pojedzie do Gruzji. Zabierzmy ze sobą nasze rodziny!
Do zobaczenia!


 

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk