Warszawa
1246840
Your IP: 54.90.204.233
2019-02-18 12:21

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
24 czerwca 2018 r. – XII Niedziela Zwykła Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela


1. Dziś w o godz. 10.30 Msza prymicyjna neoprezbitera ks. Patryka Łapy, który był u nas na praktyce diakońskiej. Na tej Mszy św. odbędzie się także przyjęcie nowych par do Domowego Kościoła – rodzinnej gałęzi Ruchu Światło – Życie. Po prawie 15 latach powstaje nowy krąg rodzin w naszej Parafii.


2. Dziś o 18.00 Msza Jubileuszowa z okazji 25 lecia kapłaństwa ks. Mariusza Marcińca i ks. Krzysztofa Poświaty, którzy pracowali w naszej parafii.


3. O godz. 19.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji miasta Stalowa Wola poprowadzi Domowy Kościół.


4. W następną niedzielę o 17.00 nieszpory zmiana i tajemnic różańcowych.


5. W środę o 18.00 Msza św. w intencji Ks. Władysława, który obchodzi swoje imieniny. Wypraszajmy potrzebne zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Solenizanta


6. W piątek uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu nie ma postu.


7. Od przyszłej niedzieli z racji wakacji nie ma Mszy św. o godz. 16.00.


8. Zostały zamontowane reflektory przy ołtarzach bocznych MB Nieustającej Pomocy, bł. Markiewicza i św. Michała Archanioła - dar dzieci pierwszokomunijnych i rocznicowych oraz i ich rodziców, serdecznie „Bóg zapłać”. Zmieniono także oświetlenie przy tabernakulum i zamontowano siatki przeciw ptakom i owadom na otwieranych automatycznie oknach.


9. Za każdy dar serca (kwota: 1080 zł.) za Parafialne Krówki Ciaćki składamy „Bóg zapłać”. Zebrane fundusze przeznaczone są na wakacyjny wyjazd młodzieży z naszej parafii.


10. W dniach 4–12 sierpnia odbędzie się Piesza Pielgrzymka ze Stalowej Woli na Jasną Górę. Deklaracje i zapisy przyjmowane są w kancelarii parafialnej od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 17.30.


11. Zapraszamy do Stalowej Galerii na pokonkursową wystawę PORTRET MOJEJ MAMY – wejście pod chórem.


12. Jutro o 1800 Msza św. w intencji mieszkańców bl. nr 4 i 5 przy ul. Dmowskiego, którzy złożyli ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. W tym tygodniu o wystrój świątyni prosimy mieszkańców bl. przy ul. Dmowskiego 6.


13. Zachęcamy do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu. Wypraszajmy razem i indywidualnie potrzebne łaski dla naszego Miasta Stalowa Wola, dla nas samych i naszych bliskich.


14. Z naszej parafii do wieczności Pan powołał śp. Marię Pyzik, Piotra Janika, Kazimierza Bieleckiego. Polećmy ich i naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu….


15. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia. Szczególne życzenia dobrych wakacji i urlopów dla dzieci, młodzieży i wyjeżdżających na zasłużony odpoczynek dorosłych.

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk