Warszawa
1246964
Your IP: 54.90.204.233
2019-02-18 12:27

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 17 VI 2018 r. – XI Niedziela Zwykła


1. Dziś w naszej parafii o godz. 10.30 Msza św. w intencji pomordowanych w 1940 r. Oficerów Wojska Polskiego i Funkcjonariuszy Policji Państwowej. Po Mszy św. której przewodniczyć będzie ks. Bp Sobiło z Ukrainy uroczyste odsłonięcie Obelisku na naszym cmentarzu. Na uroczystość zapraszają władze Miasta Stalowa Wola.


2. Za tydzień w niedzielę o godz. 10.30 Msza prymicyjna michalickich neoprezbiterów ks. Patryka Łapy, który był u nas na praktyce diakońskiej i ks. Jarosława Witkowskiego, a o 18.00 Msza Jubileuszowa z okazji 25 lecia kapłaństwa ks. Mariusza Marcińca i ks. Krzysztofa Poświaty, którzy pracowali w naszej parafii.


3. Zapraszamy do udziału w ostatnim w tym roku szkolnym Rodzinnym Świętowaniu Niedzieli po Mszy św. o 10.30. Będzie to podsumowanie rocznych spotkań w formie pikniku rodzinnego – gry, zabawy, grill, poczęstunek, rodzinna integracja i inne atrakcje.


4. W następną niedzielę o 10.30 odbędzie się przyjęcie nowych par do Domowego Kościoła – rodzinnej gałęzi ruchu Światło – Życie.


5. Dzisiaj o godzinie 19.00 w sali teatralnej będzie można obejrzeć ostatni w tym sezonie spektakl pt. „Dziwne ogłoszenie” w wykonaniu parafialnego teatru „Czwarta scena”. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie rodziców i dzieci.


6. Jutro spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 19.00 w domu duszpasterskim.


7. Zakończenie roku szkolnego dla dzieci ze szkół podstawowych ich rodziców i nauczycieli w piątek tj 23.06 o godz. 8.00. Zapraszamy do wspólnego dziękczynienia.


8. Za każdy dar serca (kwota: 772 zł.) za oscypki na wyjazd ministrantów na wakacje składamy „Bóg zapłać”. Dziś młodzież rozprowadza za dobrowolną ofiarę parafialne krówki Ciaćki z przeznaczeniem na wakacyjny wyjazd.


9. Zapraszamy do Stalowej Galerii na pokonkursową wystawę PORTRET MOJEJ MAMY – wejście pod chórem.


10. Jutro o 18.00 Msza św. w intencji mieszkańców bl. 3 przy ul. Dmowskiego, którzy złożyli ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. W tym tygodniu o wystrój świątyni prosimy mieszkańców bl. przy ul. Dmowskiego nr 4 i 5.


11. We wtorek przypada rocznica święceń kapłańskich ks. Bp Krzysztofa Nitkiewicza. Zachęcamy do modlitwy w intencji naszego Ordynariusza.


12. Od 16.06 do 30.06 nie będzie Mszy św. w dni powszednie w kaplicy w DPS.


13. Zachęcamy do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu. Wypraszajmy razem i indywidualnie potrzebne łaski dla naszego Miasta Stalowa Wola, dla nas samych i naszych bliskich.


14. Z naszej parafii do wieczności Pan powołał śp. Zdzisławę Kiełbińską. Polećmy ją i naszych zmarłych miłosierdziu Bożemu.


15. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.

 


Aula im. "Solidarności" ul. Ofiar Katynia 8a, Stalowa Wola

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk