Warszawa
1246951
Your IP: 54.90.204.233
2019-02-18 12:27

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 10 VI 2018 r. – IX Niedziela Zwykła


1. Dziś w naszej parafii o godz. 10.30 obchodzimy jubileusz 25-lecia małżeństw. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcigodnych Jubilatów z rodzinami.


2. Dziś o 19:00 Wieczór Uwielbienia. Zapraszamy serdecznie do wspólnej modlitwy.


3. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas nabożeństwa czerwcowego codziennie o godz. 17.30.


4. W imieniu Ks. Proboszcza Mieczysława dziękujemy z przygotowanie i piękne przeżycie Jubileuszu Kapłańskiego. Dziękujemy za radość świętowania, ogromną życzliwość oraz modlitwę w intencji Jubilata.


5. Składamy Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek na świątynię Opatrzności Bożej. Parafinie złożyli na ten cel 736 zł.


6. Zapraszamy do Stalowej Galerii na pokonkursową wystawę PORTRET MOJEJ MAMY – wejście pod chórem.


7. W następną niedzielę w ramach Rodzinnego Świętowania Niedzieli zapraszam po Mszy św. o 10.30 na podsumowanie rocznych spotkań w formie pikniku rodzinnego – gry, zabawy, grill, okrągły stół. Zachęcamy do udziału.


8. W poniedziałek spotkanie Biblijne o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy do domu duszpasterskiego.


9. W sobotę spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania o zwykłej porze.


10. Parafialny teatr „Czwarta Scena” serdecznie zaprasza na kolejną i ostatnią w tym sezonie premierę spektaklu pt. „Dziwne ogłoszenie”, który jest adresowany dla dzieci w wieku od zera do stu lat, i więcej. Zapraszamy całe rodziny, naszych stałych sympatyków i nowych widzów, by mogli się przekonać, że: Świat fantazji zaciekawia bardziej niż rzeczywistość. A przy okazji można się serdecznie uśmiać”. Spektakle zaprezentujemy w sobotę i niedzielę o godzinie 19.00, i podobnie w następnym tygodniu – w naszej sali teatralnej. Wstęp wolny. Szczegóły na plakatach.


11. Ministranci rozprowadzają po każdej Mszy św. oscypki z przeznaczeniem na wakacyjny wyjazd. Za każdy dar serca składamy „Bóg zapłać”. Natomiast za tydzień młodzież będzie rozprowadzać za dobrowolną ofiarę parafialne krówki Ciaćki z przeznaczeniem na wakacyjny wyjazd.


12. Za tydzień w niedziele o 10.30 Msza św. w intencji pomordowanych w 1940 r. Oficerów Wojska Polskiego i Policji. Po Mszy św. uroczyste odsłonięcie Obelisku na naszym cmentarzu.


13. Jutro o 18.00 Msza św. w intencji mieszkańców bl. 2 przy ul. Dmowskiego, którzy złożyli ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. W tym tygodniu o wystrój świątyni prosimy mieszkańców bl. 3 przy ul. Dmowskiego.


14. Zachęcamy do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu. Wypraszajmy razem i indywidualnie potrzebne łaski dla naszego Miasta Stalowa Wola, dla nas samych i naszych bliskich.


15. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.KURIA DIECEZJALNA SANDOMIERSKA

Sandomierz, dnia 7 czerwca 2018 r.

Moi Drodzy

Od kilku miesięcy przeżywamy w naszej diecezji Rok Jubileuszowy związany z dwóchsetną rocznicą jej utworzenia przez papieża Piusa VII. Różne grupy kościelne, zawodowe i społeczne miały już swoje jubileuszowe obchody. Za niecały tydzień, 16 czerwca o godz. 11.00, odbędzie się w Bazylice Katedralnej w Sandomierzu główna celebracja jubileuszowa. Pragnę zaprosić każdego z Was do wspólnego świętowania. Dołączcie do grup organizowanych w parafiach, przybądźcie całymi rodzinami lub indywidualnie. Tych, którzy nie będą mogli wziąć udziału w uroczystościach, bardzo proszę o modlitwę. Mamy za co dziękować Bogu, wypraszając jednocześnie błogosławieństwo na dalsze lata.
Raduj się Kościele Sandomierski!

Wasz brat w Chrystusie.
Krzysztof Nitkiewicz
Biskup Sandomierski


 

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk