Warszawa
1553632
Your IP: 52.23.234.7
2019-05-22 03:51

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 03 VI 2018 r. – IX Niedziela Zwykła

1. Składamy jeszcze raz serdecznie „Bóg zapłać” i „szczere dziękuję” za przygotowanie ołtarzy na procesję Bożego Ciała i wszelką pomoc w dobrym przeżyciu Uroczystości Najświętszej Krwi i Ciała Chrystusa. Szczególne podziękowania służbie liturgicznej, rodzicom i dzieciom sypiącym kwiatki i zaangażowanym mieszkańcom budującym ołtarze, Nadleśnictwu za brzózki oraz parafianom za ofiary na kwiaty.


2. Z racji trwającej oktawy Bożego Ciała zapraszamy do udziału w procesji po Mszy św. wieczornej podczas której odprawimy nabożeństwa czerwcowe. Dzisiaj wyjątkowo procesja eucharystyczna będzie po Mszy św. o godz. 12:00. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała, po procesji błogosławieństwo małych dzieci oraz poświęcenie wianków i ziół. W ten dzień modlimy się z racji I czwartku za LSO i o nowe powołania kapłańskie.


3. Dziś podczas Mszy Św. o godz.10:30 obchodzić będziemy jubileusz 25-lecia kapłaństwa naszego księdza proboszcza Mieczysława. Zapraszamy wszystkich do radosnego świętowania i modlitwy w intencji Jubilata.


4. Przez całą niedzielę po Mszach zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej.


5. Zapraszamy do Stalowej Galerii na pokonkursową wystawę PORTRET MOJEJ MAMY – wejście pod chórem.


6. Dziś różaniec i zmiana tajemnic różańcowych o godz. 17.00.


7. Za tydzień w naszej parafii będziemy o godz. 10.30 obchodzić jubileusz 25-lecia małżeństw. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcigodnych Jubilatów z rodzinami.


8. We wtorek o 17.30 nabożeństwo do Św. Michała Archanioła oraz Msza św. z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne za przyczyną naszego Patrona i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.


9. W najbliższy piątek w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa - Dzień Modlitw o Świętość Kapłanów w Kościele powszechnym. W tym dniu nie obowiązuje post.


10. Parafialny teatr „Czwarta Scena” serdecznie zaprasza na kolejną i ostatnią w tym sezonie premierę spektaklu pt. „Dziwne ogłoszenie”, który jest adresowany dla dzieci w wieku od zera do stu lat, i więcej. Zapraszamy całe rodziny, naszych stałych sympatyków i nowych widzów, by mogli się przekonać, że: Świat fantazji zaciekawia bardziej niż rzeczywistość. A przy okazji można się serdecznie uśmiać”. Spektakle zaprezentujemy w najbliższą sobotę i niedzielę o godzinie 19.00, i podobnie w następnym tygodniu – w naszej sali teatralnej. Wstęp wolny. Szczegóły na plakatach.


11. Jutro o 18.00 Msza św. będzie w intencji mieszkańców domków przy ul. Niezłomnych, Piwnej i Komunalnej, którzy złożyli ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. W tym tygodniu o wystrój świątyni prosimy mieszkańców bl. 2 przy ul. Dmowskiego.


12. Składamy Bóg zapłać wszystkim za złożone ofiary przy Parafialnym stoisku parafialnym w niedzielę oraz przy zakupie w Uroczystość Bożego Ciała chlebków symbolizujących Eucharystię. Zebrany dar serca w kwocie: 3530 zł przeznaczony jest na wyjazd rekolekcyjno-wakacyjny młodzieży i dzieci z Oazy. Bóg zapłać.


13. Za tydzień ministranci będę rozprowadzać oscypki z przeznaczeniem na wakacyjny wyjazd. Również w następną niedzielę o 19.00 Wieczór Uwielbienia. Zapraszamy.


14. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan powołał do wieczności śp. Janinę Ryczko. Polećmy zmarłych Bożemu miłosierdziu…


15. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk