Warszawa
1136559
Your IP: 34.224.102.60
2019-01-21 07:45

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
13 maja 2018 r. – VI Niedziela Wielkanocna


1. Dzisiaj o godz. 9.00 i 12.00 uroczystość I Komunii dzieci ze szkoły nr 1 i 4. Dzieci i rodziców zapraszamy na biały tydzień codziennie o 17.30 majówka i o 18.00 Msza św. Wszystkim dzieciom życzymy Bożego błogosławieństwa i bliskiej obecności Jezusa w codziennym życiu. Rodzicom, rodzinom i katechetom bardzo dziękujemy za przygotowanie dzieci do przyjęcia I Komunii Św. i towarzyszenie im we wzrastaniu w wierze.


2. Dziś wieczór uwielbienia o godz. 19.00 – „Dlaczego stoicie i wpatrujecie się w niebo?”


3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe – codziennie o godz. 17.30, oraz w czwartki pod figurą Matki Bożej o 20.00.


4. W poniedziałek spotkanie Kręgu Biblijnego o 19.00 w domu duszpasterskim. Zapraszamy.


5. Za tydzień w naszej parafii Rocznica Pierwszej Komunii Św. o godz. 12.00. Próba w poniedziałek i czwartek o godz. 18.45. Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy Zmartwychwstania. W sobotę spowiedź od godz. 15.00 do 17.00.


6. Za tydzień Rodzinne Świętowanie Niedzieli. Wykład po Mszy św. o 10.30 poprowadzi pani Maria Dekert, psychoterapeuta, interwent kryzysowy. Temat spotkania: Na granicy - "Sytuacje kryzysowe u nastolatków". Zapraszamy. Dzieci mają zapewnioną opiekę.


7. Od poniedziałku do środy dni modlitw o urodzaje tzw. dni krzyżowe.


8. Zapraszamy do udziału w parafialnym konkursie pt „PORTRET MOJEJ MAMY”. Konkurs skierowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych. Regulamin u katechetów, w gablocie i na naszej stronie internetowej. Prace w formie plastycznej, fotograficznej, opowiadania lub wiersza prosimy składać w kancelarii parafialnej do dnia 23 maja.


9. W czwartek dzień imienin ks. Sławomira Bednarza. Solenizantowi życzymy wielu łask Bożych. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji Ks. Sławomira - Solenizanta.


10. Organizujemy wyjazd na koncert Jednego Serca i Jednego Ducha do Rzeszowa w Boże Ciało, koszt wyjazdu 20 zł. płatne przy zapisie w kancelarii zakrystii i u ks. Kazimierza.


11. W środę o 16.00 próba dla kandydatów do bierzmowania. W sobotę spotkanie dla bierzmowanych w zwykłych godzinach, obecność obowiązkowa.


12. Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Św. odprawiana jest codziennie o godz. 17.30. W sobotę – Wigilia Zesłania Ducha św. Zapraszamy od 19.00 na modlitewne czuwanie, więcej informacji na plakacie i ulotkach.


13. Wydział Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin Kurii Diecezjalnej w Sandomierzu zaprasza na konkurs: Rodzinne Pielgrzymowanie w Roku Jubileuszowym. Informacje na plakatach.


14. Serdecznie zachęcamy do Adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym kościele. Chwila zatrzymania się przed Jezusem niech przynosi nam i naszym najbliższym Boże błogosławieństwo. Pamiętamy także w modlitwie o naszym mieście – Stalowa Wola.


15. Szkoła Katolicka w Stalowe Woli prowadzi zapisy do klasy 1, 4 i 7 szkoły podstawowej i 1 klasy liceum ogólnokształcącego. Zapisy drogą elektroniczną. Informacje na plakacie


16. W poniedziałek o 18.00 Msza św. w intencji mieszkańców ul. Okrzei, którzy złożyli ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. W tym tygodniu o wystrój świątyni prosimy mieszkańców bl nr 2 przy ul Niezłomnych.


17. Z naszej parafialnej wspólnoty odeszli do wieczności: śp. Krystyna Wyka, Jadwiga Lisowska i Władysław Brzezina. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…


18. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.


UROCZYSTE WIGILIJNE CZUWANIE
PRZED UROCZYSTOŚCIĄ
ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej 19 maja o 19:00

- Uroczysta Celebracja Pentekostalna
- Nieszpory
- Uwielbienie Trójcy Przenajświętszej
- Msza święta z poświęceniem soli.


 

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk