Warszawa
0823510
Your IP: 54.224.89.34
2018-10-23 02:09

Wydarzenia

żmudne i specjalistyczne prace przy wymianie i instalacji nowych obwodów oświetleniowych i nagłośnienia w sali teatralnej przy naszej parafii (30 kwietnia 2018)

 

Sala teatralna - nasza parafialna sala teatralna wzbogaciła się o zaciemnienie okien w postaci obrazów Aniołów i symboli eucharystycznych. Dziękujemy za pomysł panu Piotrowi Kucia i za projekt panu Jackowi Kawie (20 kwietnia 2018).

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk