|
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 17 sierpnia 2025 r. XX NIEDZIELA ZWYKŁA |
- W sierpniu Kościół zachęca do podejmowania zobowiązań trzeźwościowych w intencji naszej Ojczyzny i osób uzależnionych od alkoholu. Dziękujemy Panu Bogu za tegoroczne zbiory i pamiętamy w modlitwie o wypoczywających na urlopach.
- W tym tygodniu obchodzimy: w środę św. Bernarda doktora Kościoła, w czwartek św. Piusa X papieża, w piątek wspomnienie NMP Królowej.
- Dzisiaj niedziela inwestycyjna. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za każdy dar serca na cele inwestycyjne w naszym kościele. Szczególnie polecamy trosce wszystkich parafian prace związane z zakładaniem witraży i malowaniem głównej nawy kościoła, które rozpoczynamy już 25 sierpnia od ustawienia rusztowań. Dziękujemy za dotychczasowe ofiary na te cele i wszystkich parafian prosimy o modlitwę aby bezpiecznie oraz dobrze zrealizować polany i zamierzone działania.
- W piątek po Mszy św. wieczornej z racji 22 dnia miesiąca nabożeństwo do świętej Rity z poświęceniem róż.
- Dziękujemy mieszkańcom domków z ul. Niezłomnych, Komunalnej i Piwnej za ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. Msza św. w ich intencji o Boże błogosławieństwo będzie w poniedziałek o godz. 18.00. W następnym tygodniu prosimy o pomoc mieszkańców bl. 2 przy ul. Dmowskiego.
- W tym tygodniu Bóg powołał do wieczności śp. Andrzeja Wańkowicza. Miłosierdziu Bożemu polećmy zmarłego i wszystkich naszych bliskich zmarłych: wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
- Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli oraz nowego tygodnia.

















