Warszawa
4284005
Your IP: 52.203.18.65
2022-01-20 20:38

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
2 styczeń 2022 r. II niedziela po Narodzeniu Pańskim

1. W czwartek uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. w porządku niedzielnym. Taca przeznaczona jest na misje. Po Mszach św., przed kościołem Ministranci będą rozprowadzali, za dowolną ofiarę, poświęconą kredę i kadzidło. Bóg Zapłać z każdy dar serca.


2. Dziś o 17.00 nieszpory i zmiana tajemnic różańcowych.


3. Za tydzień w niedzielę o godz. 19.00 zapraszamy na PARAFIALNE KOLĘDOWANIE. Zapraszamy wszystkich Parafian, muzykujących i śpiewających. Można zabrać ze sobą instrumenty, śpiewniki i gorące serce do śpiewu kolęd i pastorałek. Zapraszamy do radosnego kolędowania.


4. Wizyta duszpasterska – kolęda w naszej parafii rozpocznie się 10 stycznia od ul. Siedlanowskiego – Szczegółowy plan jest w gablocie. Tzw. „Kolęda” w tym roku będzie w dni powszednie od poniedziałku do piątku. Zapraszamy mieszkańców naszej parafii - z poszczególnych ulic, do naszego kościoła na godz. 17.00. Zachowując reżim sanitarny, przeżyjemy nabożeństwo kolędowe, błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem, Mszę św. i spotkanie duszpasterskie. Niech to będzie czas spotkania z Bogiem, duszpasterzami we wspólnocie sąsiedzkiej, aby w tych trudnych czasach budować więzi oparte o sakramenty i wiarę w żywą obecność Chrystusa pośród nas. Ewentualne ofiary składane podczas tej okazji przeznaczone będą na ogrzewanie naszej świątyni i na dalsze prace remontowe wokół kościoła. Porządek kolędy:
10.01. – poniedziałek – ul. Siedlanowskiego bloki nr 1,1a, 2, 4 oraz ul. Przemysłowa i Ciemny Kąt.
11.01. – wtorek – ul. Siedlanowskiego bloki nr 6 i 8.
12.01. – środa - ul. Siedlanowskiego bloki nr 10 i ul. Piwna i ul. Komunalna - domki.
13.01 .– czwartek – ul. Podleśna bloki i domki oraz ul. Niezłomnych - bloki i domki.
14.01. – piątek – Okrzei, Bema, Kilińskiego i Dmowskiego - wszystkie bloki.

5. We wtorek Msza św. w intencjach zbiorowych z modlitwą przed Najświętszym Sakramentem przez wstawiennictwo św. Michała Arch. o uzdrowienie i uwolnienie wewnętrzne o godz. 18.00.


6. Bractwo Adoracji Adoracyjne ufundowało monstrancję na dużą hostię oraz kustodię. Niech ten dar przyczyni się do większego kultu eucharystycznego w naszej parafii i pobudzi do adoracji Najświętszego Sakramentu. Bardzo dziękujemy za dar codziennej modlitwy i za ufundowanie monstrancji.


7. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca – modlimy się w intencji powołań kapłańskich oraz za Liturgiczną Służbę Ołtarza.


8. W pierwszy piątek stycznia nie udajemy się do chorych. Spowiedź podczas każdej Mszy św. Zapraszamy na całonocną adorację Najświętszego Sakramentu.


9. Dziękujemy wszystkim parafianom i gościom za modlitwę podczas Męskiego Różańca, nabożeństwa wynagradzającego za grzechy przeciwko NMP i oraz parafianom za całonocną adorację Najświętszego Sakramentu.


10. Msza św. w pon. o 18.00 za parafian z bl. 7 przy ul. Orzeszkowej w podziękowaniu za ofiarę na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców bl. 9 przy ul. Orzeszkowej.


11. W minionym tygodniu do wieczności z naszej parafii odeszła śp. Małgorzata Żelichowska. Polećmy naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu…


11. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia. Życzymy także błogosławieństwa Bożego w Nowym Roku 2022.

Parafia Trójcy Przenajświętszej
37-450 Stalowa Wola,
Ofiar Katynia57

Nadsański Bank Spółdzielczy,
Stalowa Wola

68 9430 0006 0040 9092 2000 0001


 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk