Warszawa
3592447
Your IP: 3.235.108.188
2021-03-01 11:52

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
17 stycznia 2021 r. – II Niedziela Zwykła


1. Dziękujemy za kazania o św. Ricie, które dziś głosi ojciec Augustianin Beniamin Kuczała. Przybliża nam postać św. Rity. O godz. 10.30 uroczyste wprowadzenie relikwii Świętej do naszego kościoła i poświęcenie figury.


2. Bractwo Adoracyjne po raz drugi zaprasza do nowenny za młodzież, która rozpocznie się 24 stycznia, zakończy się w wigilię święta Ofiarowania Pańskiego. Zachęcamy do włączenia się w dzieło oddania młodzieży w ręce Maryi. Na stoliku Bractwa jest lista, na którą prosimy się wpisywać, są tam również ulotki informacyjne.


3. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek św. Józefa Sebastiana Pelczara, którego relikwie mamy w naszym kościele, w czwartek św. Agnieszkę. Solenizantom składany życzenia Bożego błogosławieństwa.


4. Od jutra trwa tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Za tydzień Niedziela Słowa Bożego.
W naszej Parafii trwa wizyta duszpasterska:
- 18.01.2021 – poniedziałek - Żeromskiego bloki od nr 1 do nr 7, ul. Metalowców
- 19.01.2021 – wtorek – Żeromskiego blok nr 8, Orzeszkowej bloki i domki
- 20.01.2021 – środa – Tuwima, Gałczyńskiego, Staffa, Asnyka, Słowackiego, Sienkiewicza
- 21.01.2021 – czwartek - zapraszamy wszystkich parafian którzy nie mogli być w wyznaczonym dla siebie terminie na KOLĘDZIE na tzw. „uzupełnienie” jednak nie o 17.00 lecz na godz. 19.00 do naszego kościoła.


5. Składamy serdecznie „Bóg zapałać” za ofiary złożone z okazji dzisiejszej niedzieli inwestycyjnej.


6. Zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św. na Mszę św. za tydzień o godz. 14.00.


7. Dziś na godz. 15.00 zapraszamy Członków Bractwa Adoracji Najświętszego Sakramentu i wszystkich sympatyków oraz parafian na adorację Najświętszego Sakramentu.


8. W czwartek o godz. 17.30 rozpoczynamy nowennę przed wspomnieniem bł. Br. Markiewicza, które przypada 30 stycznia w sobotę. W tym dniu w naszej Parafii przeżywać będziemy JUBILEUSZ 100 – lecie zatwierdzenia naszego Zgromadzenia. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian grupy duszpasterskie i sympatyków na piąte jubileuszowe spotkanie "PRZY SERCU OJCA" o godz. 19.00, które przybierze w tym roku postać dziękczynnej adoracji Najświętszego Sakramentu.


9. Jutro o 18.00 modlimy się za parafian bl. 1 przy ul. Żeromskiego w podziękowaniu za ofiarę na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców bl. 2 przy
ul. Żeromskiego.


10. Z naszej parafii w tym tygodniu Bóg powołał od siebie śp. Stefana Hammera. Polećmy naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu….


11. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.

Parafia Trójcy Przenajświętszej
37-450 Stalowa Wola,
Ofiar Katynia57

Nadsański Bank Spółdzielczy,
Stalowa Wola

68 9430 0006 0040 9092 2000 0001


 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk