Warszawa
3592432
Your IP: 3.235.108.188
2021-03-01 11:37

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

10 stycznia 2021r. – Święto Chrztu Pańskiego

 
1. Dziś kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Jednocześnie przeżywamy w naszej Parafii niedzielę św. Józefa. O godz. 10.30 poświęcenie figury św. Józefa i oddanie Parafii oraz nas wszystkich pod popiekę tego przemożnego świętego Patrona.
 
2. Plan wizyty na najbliższy tydzień jest następujący:
- PONIEDZIAŁEK - 11.01.2021
Niezłomnych bloki i domki
- WTOREK-12.01.2021
Okrzei, Bema, Kilińskiego blok i domki oraz Dmowskiego bloki od nr 14 do nr 19
- ŚRODA 13.01.2021
Dmowskiego bloki od nr 2 do nr 13, Popiełuszki bloki nr 40, 40a, 40b i 41
- CZWARTEK 14.01.2021
Popiełuszki bloki od nr 28 do nr 39
- PIĄTEK 15.01.2021
Ofiar Katynia bloki i domki
Tzw. „Kolęda” w tym roku jest od poniedziałku do piątku i przebiega inaczej niż
w poprzednie lata. Zapraszamy mieszkańców naszej parafii - z poszczególnych ulic, do naszego kościoła na godz. 17.00. Zachowując reżim sanitarny, przeżyjemy nabożeństwo kolędowe, błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem, Mszę św. i spotkanie duszpasterskie. W czasie nabożeństwa i Mszy św. będzie także okazja do spowiedzi św. Niech to będzie czas spotkania z Bogiem, duszpasterzami i ze sobą wzajemnie, aby
w tych trudnych czasach budować więzi oparte o sakramenty i wiarę. Ewentualne ofiary składane podczas tej okazji przeznaczone będą na ogrzewanie naszej świątyni i na dalsze prace remontowe wokół kościoła. Jeżeli ktoś z Parafian nie może uczestniczyć w kolędzie
w wyznaczonym dniu zapraszamy w inny dzień na błogosławieństwo, Mszę św. i spotkanie duszpasterskie.
 
3. Dziś o godz. 19.00 Kolędowy Wieczór Uwielbienia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 
4. Za tydzień kazania o św. Ricie wygłosi ojciec Augustianin Bieniamin Kuczała. Przybliży nam postać św. Rity. O godz. 10.30 będzie uroczyste wprowadzenie relikwii tej Świętej do naszego kościoła i poświęcenie figury.
 
5. Bractwo Adoracyjne po raz drugi zaprasza do nowenny za młodzież, która rozpocznie się 24 stycznia, zakończy się w wigilię święta Ofiarowania Pańskiego. Zachęcamy do włączenia się w to dzieło, oddania młodzieży w ręce Maryi. Na stoliku Bractwa jest lista, na którą prosimy się wpisywać, są tam również ulotki informacyjne.
 
6. Zapraszamy Członków Bractwa Adoracyjnego, sympatyków oraz parafian w następną niedzielę na adorację o godzinie 15.00: Również za tydzień niedziela inwestycyjna – zbieramy fundusze na kostkę wokół kościoła. Za każdy dar serca składny „Bóg zapłać”
 
7. Już dziś zapraszamy na spotkanie „Przy Sercu Ojca” w dniu 31 stycznia. Dzień ten będzie także dniem parafialnego obchodu 100-lecia zatwierdzenia naszego Zgromadzenia.
 
8. Jutro o 18.00 modlimy się za parafian z bl. 17 przy ul. Metalowców w podziękowaniu za ofiarę na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców bl. 1 przyul. Żeromskiego.
 
9. W imieniu Liturgicznej Służby Ołtarza serdecznie dziękujemy i składamy „Bóg zapłać” za ofiary złożone za kredę i kadzidło. Zebrano na potrzeby ministrantów kwotę 1991 zł.
 
10. W tym tygodniu Pan powołał do siebie śp. Pawła Pytlak, Annę Bratcoveanu, (Bratkowenu) Polećmy ich i naszych bliskich zmarłych miłosierdziu Bożemu.
 
11. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia niech Dziecię Jezus błogosławi.

Parafia Trójcy Przenajświętszej
37-450 Stalowa Wola,
Ofiar Katynia57

Nadsański Bank Spółdzielczy,
Stalowa Wola

68 9430 0006 0040 9092 2000 0001


 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk