Warszawa
3515533
Your IP: 3.232.133.141
2021-01-20 05:23

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

03 styczeń 2021r. II niedziela po Narodzeniu Pańskim

Wizyta duszpasterska” w naszej ,Parafii rozpocznie się 4 stycznia od ul. Siedlanowskiego – tzw. „Kolęda” w tym roku jest tylko w dni powszednie od poniedziałku do piątku i będzie przebiegać inaczej niż w poprzednie lata. Zapraszamy mieszkańców naszej parafii - z poszczególnych ulic, do naszego kościoła na godz. 17.00. Zachowując reżim sanitarny odbędzie się nabożeństwo kolędowe, błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem, Msza św. i spotkanie duszpasterskie. Niech to będzie czas spotkania z Bogiem, duszpasterzami i ze sobą wzajemnie, aby w tych trudnych czasach budować więzi oparte o sakramenty i wiarę katolicką. Ewentualne ofiary zbierane podczas tej okazji przeznaczone będą na ogrzewanie naszej świątyni i na dalsze prace remontowe wokół kościoła.

PLAN KOLĘDY 2021

- zapraszamy naszych Parafian na godz. 17.00

- krótkie nabożeństwo kolędowe,

- błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem,

- Msza Św. w intencji Mieszkańców

- spotkanie duszpasterskie.

 

04.01.2021 – poniedziałek – Siedlanowskiego bloki nr 1,1a,2, Przemysłowa, Ciemny Kąt

05.01.2021 – wtorek – Siedlanowskiego bloki nr 4,6

07.01.2021 – czwartek – Siedlanowskiego bloki nr 8,10

08.01.2021 – piątek – Piwna, Komunalna, Podleśna bloki i domki

11.01.2021 – poniedziałek – Niezłomnych bloki i domki

12.01.2021 – wtorek – Okrzei, Bema, Kilińskiego blok i domki, Dmowskiego bloki  od nr 14 do nr 19

13.01.2021 – środa – Dmowskiego bloki od nr 2 do nr 13, Popiełuszki bloki nr 40,40a,40b,41

14.01.2021 – czwartek – Popiełuszki bloki od nr 28 do nr 39

15.01.2021 – piątek – Ofiar Katynia bloki i domki

18.01.2021 – poniedziałek - Żeromskiego bloki od nr 1 do nr 7, Metalowców

19.01.2021 – wtorek – Żeromskiego blok nr 8, Orzeszkowej bloki i domki

20.01.2020 – środa – Tuwima, Gałczyńskiego, Staffa, Asnyka, Słowackiego, Sienkiewicza

 
 
1. W środę uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Taca przeznaczona jest na misje. Po Mszach św., przed kościołem Ministranci będą rozprowadzali, za dowolną ofiarę, poświęconą kredę i kadzidło. Bóg Zapłać z każdy dar serca.
 
2. Dziś o 17.00 nieszpory i zmiana tajemnic różańcowych.
 
3. Za tydzień w niedzielę o godz. 19.00 Kolędowy Wieczór Uwielbienia. Zapraszamy do modlitwy i radosnego kolędowania.
 
4. Podczas niedzieli inwestycyjnej zebraliśmy kwotę: 3474,50 zł. składamy serdecznie „Bóg zapłać” za każdy dar serca.
 
5. Wizyta duszpasterska – kolęda w naszej parafii rozpocznie się jutro tj. 4 stycznia od ul. Siedlanowskiego – Szczegółowy plan jest w gablocie. Tzw. „Kolęda” w tym roku jest w dni powszednie od poniedziałku do piątku i będzie przebiegać inaczej niż w poprzednie lata. Zapraszamy mieszkańców naszej parafii - z poszczególnych ulic, do naszego kościoła na godz. 17.00. Zachowując reżim sanitarny, przeżyjemy nabożeństwo kolędowe, błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem, Mszę św. i spotkanie duszpasterskie. Niech to będzie czas spotkania z Bogiem, duszpasterzami i ze sobą wzajemnie, aby w tych trudnych czasach budować więzi oparte o sakramenty i wiarę. Ewentualne ofiary składane podczas tej okazji przeznaczone będą na ogrzewanie naszej świątyni i na dalsze prace remontowe wokół kościoła. Porządek kolędy:
04.01. – poniedziałek – ul. Siedlanowskiego bloki nr 1,1a,2, Przemysłowa, Ciemny Kąt
05.01. – wtorek – ul. Siedlanowskiego bloki nr 4,6
07.01. – czwartek – ul. Siedlanowskiego bloki nr 8,10
08.01. – piątek – ul. Piwna, Komunalna, Podleśna bloki i domki
 
6. We wtorek Msza św. w intencjach zbiorowych z modlitwą przed Najświętszym Sakramentem przez wstawiennictwo św. Michała Arch. o uzdrowienie i uwolnienie wewnętrzne o godz. 18.00.
 
7. Bractwo Adoracji Adoracyjne po raz drugi zaprasza do modlitwy za młodzież. Dziewięciodniowa, 24 godzinna nowenna w intencji młodzieży rozpocznie się 24 stycznia, a zakończy 1 lutego w wigilię święta Ofiarowania Pańskiego. Zapraszamy i zachęcamy do włączenia się w to dzieło, oddania młodzieży w ręce Maryi. Na stoliku bractwa jest lista, na którą prosimy się wpisywać, są również tam ulotki informacyjne.
 
8. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca – modlimy się w intencji powołań kapłańskich oraz za Liturgiczną Służbę Ołtarza.
 
9. Za tydzień poświęcimy figurę św. Józefa oraz rozpoczniemy rok pod patronatem tego świętego.
 
10. Dziękujemy wszystkim parafianom i gościom za modlitwę podczas Męskiego Różańca, nabożeństwa wynagradzającego za grzechy przeciwko NMP i oraz za całonocną adorację Najświętszego Sakramentu.
 
11. Msza św. w pon. o 18.00 za parafian z bl. 15 przy ul. Metalowców w podziękowaniu za ofiarę na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców bl. 17 przy ul. Metalowców.
 
12. W minionym tygodniu do wieczności odeszli śp. Stanisław Stychno, Joanna Bera, Tadeusz Kędzia i Grzegorz Bęben. Polećmy ich i naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu .
 
13. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia. Życzymy także błogosławieństwa Bożego w Nowym Roku 2021.

Parafia Trójcy Przenajświętszej
37-450 Stalowa Wola,
Ofiar Katynia57

Nadsański Bank Spółdzielczy,
Stalowa Wola

68 9430 0006 0040 9092 2000 0001


 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk