Warszawa
3515426
Your IP: 3.232.133.141
2021-01-20 03:51

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

22 listopada 2020 r. – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

 
1. Dzisiaj uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – patronalne święto Akcji Katolickiej. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego, za tydzień rozpoczynamy ADWENT.
 
2. Składamy serdecznie „Bóg zapłać” za ofiary z okazji niedzieli inwestycyjnej. Zebraliśmy kwotę 2970 zł. Dziękujemy.
 
3. Za tydzień na Mszy św. o godz. 10.30 poświęcenie opłatków wigilijnych, które liderzy blokowi i ministranci będą przynosić do naszych rodzin. Ofiary zbierane przy tej okazji są przeznaczone na ogrzewanie kościoła. Prosimy o życzliwość i ofiarność, która służyć będzie nam wszystkim. Liderów blokowych po odbiór opłatków zapraszamy do kancelarii w godz. od 11.00 do 15.00 i od 16.00 do 17.30.
 
4. Dziś wspominamy św. Cecylię patronkę chórów kościelnych i organistów. Składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego Bratu Eugeniuszowi i naszemu chórowi parafialnemu, dziękując za posługę i służbę Kościołowi.
 
5. Serdecznie zachęcamy do nowenny w intencji powrotu naszej młodzieży do Kościoła: ODDAJMY MŁODZIEŻ MARYI. Szczegóły tej modlitwy w gazetce parafialnej i przy stoliku Bractwa Adoracyjnego. Nowennę rozpoczniemy 30 listopada, chętnych prosimy o zapisy.
 
6. Od następnej niedzieli o 17.30 nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP. Za tydzień o 10.30 Jubileusz par małżeńskich, które obchodzą 50 i więcej lat małżeństwa zapraszamy czcigodnych Jubilatów ma Mszę św. do naszego kościoła lub przez bezpośrednią relacji online w domach rodzinnych.
 
7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nowy rok liturgiczny – I Niedziela Adwentu. Zapraszamy na RORATY w poniedziałek, środę, piątek i sobotę o godz. 6.00 rano. Dla dzieci Roraty w tym roku będą o godz.18.00 we wtorki i czwartki. Będą rozdawane plansze. O oprawę liturgiczną Rorat prosimy:
- w poniedziałki: Akcję Katolicką i Róże Różańcowe
- we wtorki – dzieci ze szkół podstawkowych
- w środy - młodzież oazowa i przygotowujący się do bierzmowania.
- w czwartki – dzieci ze szkół podstawowych
- w piątki Bractwo Adoracji Najświętszego Sakramentu i Parafialny Klub Seniora
- w soboty - Apostolstwo M.B. Patronki Dobrej Śmierci oraz Domowy Kościół.
 
8. Dziękujemy mieszkańcom ul. Słowackiego i Orzeszkowej domki za ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. Msza św. w ich intencji w poniedziałek. W następnym tygodniu prosimy o pomoc mieszkańców ul. Tuwima.
 
9. Z naszej parafii Bóg powołał do wieczności śp. Eugeniusza Ostrowskiego, Mirosława Kozłowskiego i Zofię Tworek. Polećmy miłosiernemu Bogu naszych bliskich zmarłych….
 
10. Ogłoszenie z sandomierskiego seminarium.
 
11. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia

Parafia Trójcy Przenajświętszej
37-450 Stalowa Wola,
Ofiar Katynia57

Nadsański Bank Spółdzielczy,
Stalowa Wola

68 9430 0006 0040 9092 2000 0001


 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk