Warszawa
3977969
Your IP: 3.236.50.201
2021-07-29 13:58

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

18 październik 2020 r. – XXIX Niedziela Zwykła

 
1. W naszej wspólnocie parafialnej witamy ks. Zbigniewa Barana, który wygłosi słowo z okazji Jubileuszu 5-lecia istnienia Bractwa Adoracyjnego i 1 rocznicy zawierzenia miasta Stalowa Wola pod opiekę św. Michała Archanioła. Zapraszamy na jubileuszową Adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 15.00 oraz na uroczystą Mszą św. o godz. 16.00 i spotkanie braterskie w dolnym kościele.
 
2. We wtorek wspomnienie św. Jana Kantego, czwartek święto – Rocznica poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Sandomierzu, w piątek wspominany Św. Jana Pawła II. Zapraszamy na odpust w zaprzyjaźnionej sąsiedniej parafii.
 
3. Składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom Służby Zdrowia i obiecujemy wsparcie modlitewne.
 
4. Dziękujmy za ofiary w kwocie 2141.50 zł oraz 100 dolarów na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. „Bóg zapłać”.
 
5. Dziś niedziela inwestycyjna. Składamy „Bóg zapłać” za każdy dar serca. Nadal postępują parce przy pompach ciepła i montażu paneli słonecznych na naszym kościele.
 
6. Dziś o godz. 14.00 Msza św. w intencji rodzin, które utraciły swoje dziecko. Po Mszy św. pochówek dzieci utraconych. Pamiętajmy w modlitwie o rodzicach będących w żałobie.
 
7. Na dzień 28 października (środa) przewidziana jest obecność ks. Arcybiskupa Mieczysława Mokrzyckiego, który o godz. 16.30 odprawi Mszę św. i wprowadzi relikwie św. Jana Pawła II do naszej świątyni.
 
8. Różaniec w naszej parafii o godz. 17.30 a dla dzieci o godz. 16.30. Zapraszamy dzieci oraz ich rodziny w wzięcia udziału w różańcowym konkursie plastycznym. Prace prosimy składać u katechetów lub w kościele podczas nabożeństwa.
 
9. Zachęcamy do wspólnej modlitwy za zmarłych. Czytelnie wypełnione WYPOMINKI składamy w zakrystii lub w kancelarii.
 
10. Intencją Mszy św. dziękujemy mieszkańcom ul. Ofiar Katynia 31 za ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. Teraz prosimy o wsparcie mieszkańców przy ul. Ofiar Katynia 33.
 
11. Módlmy się za zmarłych z naszej parafii: śp. Zofię Motyl i Grzegorza Olszańskiego.
 
12. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.

Parafia Trójcy Przenajświętszej
37-450 Stalowa Wola,
Ofiar Katynia57

Nadsański Bank Spółdzielczy,
Stalowa Wola

68 9430 0006 0040 9092 2000 0001


 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk