Warszawa
3341634
Your IP: 34.236.245.255
2020-10-30 20:58

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
11 październik 2020 r. – XXVIII Niedziela Zwykła


1. Za tydzień w naszej Parafii Jubileuszu 5-lecia powstania Bractwa Adoracji Najświętszego Sakramentu i pierwszej rocznicy zawierzenia Miasta Stalowa Wola Świętemu Michałowi Archaniołowi. Kazania wygłosi ks. Zbigniew Baran. O godz. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 16.00 uroczysta Msza św. Jubileuszowa na którą zapraszamy wszystkich parafian i adorujących. Dziś przed kościołem rozdawane są deklaracje dla nowych członków Bractwa.


2. We wtorek imieniny Ks. bp. Edward Frankowski, pamiętajmy w modlitwie o Solenizancie.


3. W naszym kościele różaniec dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o godz. 17.30. Ogłoszony jest konkurs dla dzieci i rodzin na najpiękniejszy różaniec. W wtorek 13 dnia miesiąca różaniec fatimski, będzie odmówiony o 17.30 czyli przed Mszą św. wieczorną.


4. Za tydzień niedziela inwestycyjna, już teraz składamy „Bóg zapłać” za każdy dar serca. W naszym kościele obok figury św. Rity pojawiła się figura św. Józefa. Całość wykonania i montażu figury została ufundowana przez jednego z naszych Parafian. Składamy serdeczne Bóg zapłać.


5. W minionym tygodniu zostały wykonane otwory do pomp ciepła przeznaczonych do kościoła. Robione są kolejne odwierty. W tym tygodniu planowany jest montaż paneli fotowoltaiki.


6. Zapraszamy na katechezy przedmałżeńskie oraz przygotowanie osób dorosłych do bierzmowania. Zgłaszania zainteresowanych w zakrystii po Mszach świętych.


7. W następną niedzielę z racji obchodów Dzień Dziecka Utraconego w naszym kościele Msza św. o godz. 14.00 w intencji rodzin, które utraciły dziecko. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.


8. W najbliższą sobotę spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w zwykłych godzinach. Obecność obowiązkowa, przychodzimy w maseczkach.


9. We wtorek. wsp. Bł. Honorata Koźmińskiego, w czwartek św. Teresy od Jezusa, w piątek wsp. św. Jadwigi Śląskiej, w niedzielę święto Łukasza Ewangelisty, w tym dniu modlimy się za wszystkich pracowników Służby Zdrowia.


10. Dziś obchodzimy DZIEŃ PAPIESKI. Niech św. Jan Paweł II prowadzi nas do wierności Bogu i Kościołowi. Dziękujemy za ofiary na Fundacje Dzieło Tysiąclecia. „Bóg zapłać”.


11. W listopadzie modlimy się za zmarłych. Pod chórem są kartki na wypominki, które czytelnie wypełnione należy składać w zakrystii lub w kancelarii.


12. W naszym kościele w piątki jest dodatkowa okazja do spowiedzi św. od 20.00 d0 22.00


13. W środę Dzień Edukacji Narodowej, nauczycielom składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i wymiernych owoców pracy edukacyjnej.


14. Dziękujemy mieszkańcom bl. 27, 29 przy ul. Ofiar Katynia za ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. Modlimy się za nich jutro o godz. 18.00. W następnym tygodniu prosimy o pomoc mieszkańców bl 31 przy ul. Ofiar Katynia.


15. Z naszej Parafii Bóg powołał do siebie śp. Eugeniusza Tofila. Wieczny odpoczynek…


16. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.

Parafia Trójcy Przenajświętszej
37-450 Stalowa Wola,
Ofiar Katynia57

Nadsański Bank Spółdzielczy,
Stalowa Wola

68 9430 0006 0040 9092 2000 0001


 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk