Warszawa
3343488
Your IP: 3.237.254.197
2020-11-01 01:57

04 październik 2020 r. – XXVII Niedziela Zwykła

1. Za 2 tygodnie w niedzielę 18 października w podczas Mszy św. o 16.00 przeżywać będziemy Jubileusz 5-lecia powstania Bractwa Adoracji Najświętszego Sakramentu oraz Pierwszą Rocznicę oddania Miasta Stalowa Wola pod opiekę św. Michała Archanioła. Zapraszamy na uroczystość jubileuszową i prosimy o modlitwę w tej intencji. Od piątku po Mszach św. odmawiamy modlitwę przygotowującą nas do uroczystego odnowienia zawierzenia naszego Miasta.


2. Rozpoczęto prace przy wierceniu otworów do tzw. pomp ciepła przy naszym kościele. O postępach prac przy przedsięwzięciu Narodowego Fundusz Ochrony Środowiska i gospodarki Wodnej pod nazwą: Zmniejszenie użycia energii w budynkach domu zakonnego Zgromadzenia św. Michała Archanioła będziemy informować parafian na bieżąco podczas ogłoszeń.


3. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. oraz modlitwa o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne za przyczyną św. Michała Archanioła.


4. Zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca w rodzinach i w kościele: dla dzieci od pon. do piątku o godz. 16.30, dla młodzieży i dorosłych codziennie o godz. 17.30. W pon. i wtorek różaniec prowadzą dzieci ze PSP nr 1, w środę i czwartek ze PSP nr 4, a w piątek dzieci z Oratorium. Grupy duszpasterskie zapraszamy do modlitwy różańcowej według grafiku. Ogłaszamy konkurs na najpiękniejszy różaniec. Regulamin w gablocie i u katechetów w szkołach.


5. W tym tygodniu w poniedziałek wspomnienie św. Siostry Faustyny, w środę Najświętszej Maryi Panny Różańcowej św., w piątek bł. Wincentego Kadłubka, patrona Diecezji Sandomierskiej.


6. Dziękujemy za całonocną adorację Najświętszego Sakramentu Bractwu Adoracyjnemu i wszystkim modlącym się za Miasto Stalowa Wola, za uczestnictwo w nabożeństwie wynagradzającym Najświętszej Maryi Pannie z racji pierwszej soboty miesiąca oraz mężczyznom za kolejny Męski Różaniec ulicami Miasta Stalowa Wola.


7. Dziś o 12.00 Msza św. dla rodziców i dzieci I-komunijnych, po Mszy św. obowiązkowe spotkanie. Również dziś o godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.


8. Za tydzień w niedziele z racji Dnia Papieskieg będzie można złożyć ofiarę do puszek na fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Składamy serdecznie Bóg zapłać.


9. Osoby, które chcą uczestniczyć w katechezach przedmałżeńskich, proszone są o zgłaszanie się w zakrystii po niedzielnych Mszach św. Zapisy u ks. Dariusza.


10. Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Pod chórem są kartki na wypominki, które czytelnie wypełnione należy składać w zakrystii lub w kancelarii.


11. W naszym kościele w piątki jest dodatkowa okazja do spowiedzi św. od 20.00 do 22.00.


12. Jutro o 19.00 spotkanie z rodzicami młodzieży, która w listopadzie przystąpi do Sakramentu Bierzmowania.


13. Dziękujemy mieszkańcom bl. 41 przy ul. Popiełuszki za ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. Msza św. w ich intencji w pon. o godz. 18.00. W następnym tygodniu prosimy o pomoc mieszkańców bl. 27 i 29 przy ul. Ofiar Katynia.


14. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan powołał do wieczności śp. Janinę Kondracką i Eugenię Kutyłowską. Polećmy naszych bliskich zmarłych Bożemu miłosierdziu…


15. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.

Parafia Trójcy Przenajświętszej
37-450 Stalowa Wola,
Ofiar Katynia57

Nadsański Bank Spółdzielczy,
Stalowa Wola

68 9430 0006 0040 9092 2000 0001


 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk