Warszawa
3343546
Your IP: 3.237.254.197
2020-11-01 02:48

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

27 września 2020 r. – XXVI Niedziela Zwykła

 
1. We wtorek uroczystość św. Michała Archanioła. O 18.00 uroczysta Msza św. odpustowa, zapraszamy wszystkich Parafian, grupy duszpasterskie, dzieci i młodzież oraz Służby Mundurowe, których św. Michał Arch. jest Patronem.
 
2. Dziś o 12.00 uroczystości rocznicowe dzieci, które w minionym roku przyjęły po raz pierwszy Komunię św. Również na Mszy św. dla rodzin odbędzie się konkurs na przebranie za św. Michała Archanioła zarówno najmłodszych, jak i starszych dzieci i dorosłych. Po Mszy wspólne anielskie zdjęcie i nagrody.
 
3. Dziś godz. 19.00 adorację Najświętszego Sakramentu w intencji miasta Stalowa Wola poprowadzi Bractwo Adoracyjne.
 
4. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania kapłańskie i w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza o godz. 18.00.
 
5. W pierwszy piątek miesiąca udajemy się do chorych, Spowiedź św. dla dzieci i młodzieży od godz. 16.00 a Msza św. o 16.30. Spowiedź dla dorosłych od 17.00. Po Mszy św. nabożeństwo pierwszopiątkowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas całonocnej adoracji Najświętszego Sakramentu z piątku na sobotę.
 
6. W najbliższą sobotę nabożeństwo pierwszo-sobotnie o godz. 19.00.
 
7. Spotkanie z młodzieżą, która w listopadzie przystąpi do bierzmowania w sobotę - 03.10. o godz. 11.00; natomiast z ich rodzicami w poniedziałek – 05.10. o godz. 19.00
 
8. Zapraszamy na kolejny Męski Różaniec w sobotę o godz. 16.15. Po konferencji i modlitwie w naszym kościele udamy się do parafii pw. Matki Różańcowej. Zapraszamy wszystkich mężczyzn do dania żywego i czynnego świadectwa wierności Bogu, rodzinie i Kościołowi.
 
9. W niedzielę 18 października podczas Mszy św. o 16.00 przeżywać będziemy jubileusz 5-lecia istnienia i działania Bractwa Adoracji Najświętszego Sakramentu. W tym dniu będzie także I rocznica zawierzenia naszego Miasta Stalowa Wola pod opiekę św. Michała Archanioła.
 
10. W tym tygodniu wspominamy w pon. św. Wacława, w środę św. Hieronima. W czwartek św. Teresę, w piątek Aniołów Stróżów. Solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia.
 
11. Od czwartku rozpoczynamy nabożeństwa październikowe. Zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca w rodzinach i wspólnocie parafialnej: dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30, dla młodzieży i dorosłych codziennie o godz. 17.30. Grupy duszpasterskie zapraszamy do modlitwy różańcowej według grafiku, który jest w gablocie.
 
12. Za tydzień w niedzielę o 12.00 Msza św. dla rodziców i dzieci I-komunijnych. Po Mszy św. spotkanie, obecność obowiązkowa.
 
13. Za tydzień w niedzielę o godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic oraz obowiązkowe spotkanie dla wszystkich członków Róż Różańcowych.
 
14. Podczas niedzieli inwestycyjnej zebraliśmy: 5 472,00 Składamy serdecznie „Bóg zapłać” za każdy dar serca.
 
15. Dziękujemy mieszkańcom bl. 40, 40a i 40b przy ul. Popiełuszki za ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. Msza św. w ich intencji w pon. o godz. 18.00. W następnym tygodniu prosimy o pomoc mieszkańców ul. Popiełuszki 41.
 
16. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan powołał do wieczności śp. Danutę Dębosz, Helenę Kosiorowską, Danutę Waśko, Eugenię Hadała, Krzysztofa Czajkę. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu…
 
17. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.

Parafia Trójcy Przenajświętszej
37-450 Stalowa Wola,
Ofiar Katynia57

Nadsański Bank Spółdzielczy,
Stalowa Wola

68 9430 0006 0040 9092 2000 0001


 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk