Warszawa
3343496
Your IP: 3.237.254.197
2020-11-01 02:03

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

13 września 2020 r. – XXIV Niedziela Zwykła

 
1. W poniedziałek – Święto Podwyższenia Krzyża. Zachęcamy parafian do modlitwy w intencji Kościoła i Ojczyzny. We wtorek wspomnienie Matki Bolesnej, w piątek święto św. Stanisława Kostki - patrona Polski, dzieci i młodzieży. Pamiętajmy w modlitwie o młodym pokoleniu.
 
2. Dzisiaj o godz. 19.00 RÓŻANIEC FATIMSKI - serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 
3. Następna niedziela jest niedzielą inwestycyjną. Nadal zbieramy fundusze na kostkę przed kościołem. Za każdy dar serca składamy „Bóg zapłać”
 
4. W następną niedzielę o godz. 10.30 i o godz. 12.00 uroczyste Msze św. na których dzieci z naszej parafii przyjmą I Komunię św. W miarę możliwości prosimy parafian o udział w Mszy św. w innych godzinach. Próby dla uczniów SP nr 1 odbędą się w najbliższy poniedziałek i środę o godz. 19.00, natomiast dla uczniów SP nr. 4 we wtorek i czwartek też o godz. 19.00. Obecność obowiązkowa. Wieczorna adoracja Najświętszego Sakramentu w te dni przeniesiona zostanie do kaplicy Zmartwychwstania.
 
5. W naszym Zgromadzeniu św. Michała Archanioła w tym roku przypada ROK JUBILEUSZOWY 100. rocznicy kanonicznego zatwierdzenia. W dniu 27 września
w Sanktuarium św. Michała Arch. i bł. ks. Br. Markiewicza w Miejscu Piastowym odbędzie się Inauguracja Roku Jubileuszowego – Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Nuncjusza Apostolskiego w Polsce J.E. Abpa Salvatore Pennacchio. Chętnych Parafian na wyjazd na tę uroczystość prosimy o zgłaszanie się do kancelarii parafialnej lub do zakrystii.
 
6. Również w niedzielę 27.09 o godz. 12.00 Msza św. rocznicowa. Zapraszamy dzieci i rodziny.
 
7. W czwartek 17 września o godz. 16.00 w naszym kościele Msza św. w intencji Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Po Mszy św. przemarsz i złożenie kwiatów pod Pomnikiem Katyńskim, o 17.30 w dolnym kościele promocja książki Romana Niwierskiego pt. „Katyń. Prawda i zakłamanie”. Zapraszamy do udziału. W tym dniu adoracja w dolnym kościele.
 
8. Bierzmowanie w naszej parafii 5 listopada o godz. 18.00. Ci, którzy w tym roku przyjmą bierzmowanie przychodzą na spotkanie w najbliższą sobotę - 19.09. o godz. 14.00. Spotkania dla pozostałych przygotowujących się w trzecią sobotę miesiąca: ze szkół podstawowych: kl. VIII o godz. 09.00, kl. VII o godz. 10.00 i kl. VI o godz. 11.00. Obecność obowiązkowa. Na spotkanie przychodzimy w maseczkach
 
9. Dziękujemy mieszkańcom bl. 36, 37 przy ulicy Popiełuszki za ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. Modlimy się za nich w poniedziałek o godz. 18.00. W następnym tygodniu prosimy o pomoc mieszkańców bl. 38, 39 przy ul. Popiełuszki.
 
10. Zachęcamy chłopców do wstępowania w szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza. Zapisy u ks. Piotra i ks. Stanisława.
 
11. Dziś Służba Liturgiczna Ołtarza rozprowadza na swoje potrzeby własnoręcznie pieczone babeczki. Za każdy dar serca składamy „Bóg zapłać”.
 
12. Spotkanie Oazy Dzieci Bożych w czwartek o godz. 16.00 w domu duszpasterskim, chętnie dzieci zapraszamy do udziału.
 
13. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp.: Wiesława Potasz. Polećmy Bożemu miłosierdziu naszych bliskich zmarłych i wszystkich obrońców naszej Ojczyzny…
 
14. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.

Parafia Trójcy Przenajświętszej
37-450 Stalowa Wola,
Ofiar Katynia57

Nadsański Bank Spółdzielczy,
Stalowa Wola

68 9430 0006 0040 9092 2000 0001


 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk