Warszawa
3253094
Your IP: 3.237.71.23
2020-09-29 09:27

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

06 wrzesień 2020 r. – XXIII niedziela zwykła

 
1. Witamy w naszej Parafii ks. Krzysztofa Surmę - duszpasterza. Życzymy owocnej pracy i pamiętamy w modlitwie.
 
2. Dziękujemy za całonocne czuwanie – adorację Najświętszego Sakramentu z piątku na sobotę oraz za udział w nabożeństwie z racji I soboty miesiąca i za modlitwę podczas Męskiego Różańca.
 
3. Dziś o 1700 nieszpory i zmiana tajemnic różańcowych. Po modlitwie odbędzie się spotkanie zelatorów oraz członków Róż Różańcowych. Obecność obowiązkowa.
 
4. Od dziś powraca Msza św. o godz. 1600.
 
5. Za dwa tygodnie 20 września w niedzielę o godz. 1030 i o godz. 1200 uroczyste Msze św. na których dzieci z naszej parafii przyjmą I Komunię św. W miarę możliwości prosimy parafian o udział w Mszy św. w innych godzinach. Próby dla uczniów SP nr 1 odbędą się w najbliższy poniedziałek i środę o godz. 1900, natomiast dla uczniów SP nr. 4 we wtorek i czwartek też o godz. 1900. Obecność obowiązkowa. Wieczorna adoracja Najświętszego Sakramentu w te dni przeniesiona zostanie do kaplicy Zmartwychwstania.
 
6. W imieniu Parafialnego Teatru „Czwarta Scena” zapraszamy dziś na godz. 1900. na komediowy spektakl „Casting”. Szczególne zaproszenie kierujemy do seniorów. Wstęp wolny.
 
7. Za tydzień służba Liturgiczna Ołtarza będzie rozprowadzała na swoje potrzeby własnoręcznie pieczone babeczki. Za każdy dar serca składamy „Bóg zapłać”.
 
8. Dziś o godz. 1200 na Mszy św. dla dzieci poświęcenie tornistrów i podręczników uczniów naszych szkół oraz modlitwa o Boże błogosławieństwo w roku szkolnym.
 
9. W naszym Zgromadzeniu św. Michała Archanioła w tym roku przypada ROK JUBILEUSZOWY 100. rocznicy kanonicznego zatwierdzenia. W dniu 27 września w Sanktuarium św. Michała Arch. i bł. ks. Br. Markiewicza w Miejscu Piastowym odbędzie się Inauguracja Roku Jubileuszowego – Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Nuncjusza Apostolskiego w Polsce J.E. Abpa Salvatore Pennacchio. Chętnych Parafian na wyjazd na tę uroczystość prosimy o zgłaszanie się do kancelarii parafialnej lub do zakrystii.
 
10. W tym roku gala kończąca IV edycję Konkursu Poezji Religijnej "Moje drogi do Boga" została odwołana. Informujemy, że nagrody dla laureatów i uczestników są do odebrania w macierzystych szkołach uczestników tego literackiego wydarzenia. Wszystkim, w imieniu Izabeli Zubko, Agaty Linek i Eli Ferlejko - członków jury Konkursu gratulujemy wyjątkowych wierszy a z nowym rokiem szkolnym życzymy zdrowia i dobrych ocen.
 
11. Dziękujemy mieszkańcom ul. Popiełuszki 30 i 31 za ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. Msza św. o Boże błogosławieństwo będzie w pon. o godz. 1800. W tym tygodniu prosimy o pomoc mieszkańców bl. Popiełuszki 36 i 37.
 
12. W minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp.: Zofię Sikora – Suski, Danutę Sendys, Zofię Smardz i Tadeusza Urbanowicz. Polećmy Bożemu miłosierdziu tych zmarłych i wszystkich obrońców naszej Ojczyzny…
 
13. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia,
 

 

Parafia Trójcy Przenajświętszej
37-450 Stalowa Wola,
Ofiar Katynia57

Nadsański Bank Spółdzielczy,
Stalowa Wola

68 9430 0006 0040 9092 2000 0001


 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk