Warszawa
3127791
Your IP: 34.200.218.187
2020-08-10 07:15

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
28 czerwca 2020 r. – XIII Niedziela Zwykła

 
1. Dziś o godz. 1200 Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla uczniów i ich rodziców oraz kadry pedagogicznej.
 
2. Jutro uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Jest o też Dzień Papieski – taca zbierana jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Jutro także imieniny ks. Piotra Dąbrowskiego, składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech Pan Jezus błogosławi. W piątek święto św. Tomasza Apostoła.
 
3. W następną niedzielę o 1700 nieszpory i zmiana tajemnic różańcowych.
 
4. Od przyszłej niedzieli z racji wakacji nie ma Mszy św. o godz. 1600.
 
5. Zostały wykonane w całości witraże w dolej partii kościoła i można je zamontować. Założono już 84 witraże. Do ufundowania zostało jeszcze tylko 7 okienek. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i darczyńcom całych segmentów jak i za regularne mniejsze wpłaty. „Bóg zapłać”.
 
6. 4 lipca w sobotę odbędzie się kolejny Męski Różaniec ulicami miasta Stalowa Wola. Rozpocznie się o godzinie 1615 w naszym kościele. Następnie mężczyźni wyruszą w modlitewny przemarsz ulicami miasta do parafii pw. św. Floriana, gdzie odbędzie się Eucharystia wynagradzająca za zniewagi zadane Niepokalanemu Sercu Maryi. Zapraszamy wszystkich mężczyzn pragnących złożyć świadectwo wiary do wspólnej modlitwy. Na czas modlitewnego marszu prosimy o założenie maseczek.
 
7. Za każdy dar serca w kwocie 750 zł. za ciasto i „babeczki” składamy „Bóg zapłać”. Zebrane fundusze przeznaczone są na potrzeby Liturgicznej Służby Ołtarza.
 
8. W tym tygodniu I czwartek i I piątek miesiąca. Spowiedź przed i podczas każdej Mszy św. Kapłani nie udają się do chorych. Zapraszamy na całonocne czuwanie – adorację Najświętszego Sakramentu. W czwartek o 1700 modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo I-sobotnie.
 
 
10. Jutro Msza św. w intencji mieszkańców bl. nr 3 przy ul. Dmowskiego, którzy złożyli ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. W tym tygodniu o wystrój świątyni prosimy mieszkańców bl. przy ul. Dmowskiego 4 i 5.
 
11. Zachęcamy do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu. Wypraszajmy wspólne i indywidualnie potrzebne łaski dla naszego Miasta Stalowa Wola, dla nas samych
i naszych bliskich.
 
12. Z naszej parafii do wieczności Pan powołał śp. Amelię Kijankę Polećmy ich i naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu….
 
13. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia. Szczególne życzenia dobrych wakacji i urlopów dla dzieci, młodzieży i wyjeżdżających na zasłużony odpoczynek dorosłych.

 

Parafia Trójcy Przenajświętszej
37-450 Stalowa Wola,
Ofiar Katynia57

Nadsański Bank Spółdzielczy,
Stalowa Wola

68 9430 0006 0040 9092 2000 0001


 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk