Warszawa
3042126
Your IP: 3.236.59.63
2020-07-09 03:52

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

21 czerwca 2020 r. – XII Niedziela Zwykła

 
1. W środę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
 
2. Dziś o godz. 15.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Bractwo Adoracyjne, zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 
3. Dziękujemy wszystkim Parafianom, rodzicom i dzieciom i Liturgicznej Służbie Ołtarza za udział w procesjach w oktawie Bożego Ciała
 
4. Zakończenie roku szkolnego dla dzieci, młodzieży i ich rodziców z naszej parafii w następną niedzielę o godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy na Mszę dziękczynną.
 
5. Bierzmowanie młodzieży pierwszych klas szkół ponadpodstawowych przewidziane jest na październik. Spotkania formacyjne dla młodzieży bierzmowanej rozpoczną się od września.
 
6. Dziś po Mszach świętych ministranci rozprowadzają „babeczki” - ciasto do kawy herbaty i spotkań rodzinnych. Dochód z tej akcji przeznaczony jest potrzeby Liturgicznej Służby Ołtarza. Serdecznie „Bóg zapłać” za każdy dar serca.
 
7. Zbliżają się wakacje i czas urlopów. Zachęcamy do regularnego uczestnictwa w Mszy św. niedzielnej i świątecznej oraz prosimy o godny strój podczas liturgii.
 
8. W dniu 4 lipca organizowana jest Ogólnopolska Pielgrzymka ze św. Michałem Archaniołem na Jasną Górę. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Stanisławem Prokuskim.
 
9. Nieustanie prosimy o zachowanie ostrożności i noszenie maski w kościele.
 
10. Jutro Msza św. w intencji mieszkańców bl. nr 2 przy ul. Dmowskiego, którzy złożyli ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. W tym tygodniu o wystrój świątyni prosimy mieszkańców bl. przy ul. Dmowskiego 3.
 
11. Zachęcamy do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu. Wypraszajmy wspólne i indywidualnie potrzebne łaski dla naszego Miasta Stalowa Wola, dla nas samych i naszych bliskich oraz o ustanie epidemii.
 
12. Nasza Parafia i Dom Zakonny przygotowują się do inwestycji z dotacją z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej pt. „Czyste powietrze”. Plan, harmonogram pracy i bliższe szczegóły zostaną podane w najbliższym czasie.
 
13. Z naszej parafii do wieczności Pan powołał do wieczności śp. Tadeusza Pieńkowskiego i Ksenię Brzozowską. Polećmy ich i naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu….
 
14. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia. Szczególne życzenia dobrych wakacji i urlopów dla dzieci, młodzieży i wyjeżdżających na zasłużony odpoczynek dorosłych.

Parafia Trójcy Przenajświętszej
37-450 Stalowa Wola,
Ofiar Katynia57

Nadsański Bank Spółdzielczy,
Stalowa Wola

68 9430 0006 0040 9092 2000 0001


 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk