Warszawa
3046036
Your IP: 34.239.167.74
2020-07-10 06:25

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
 17  maja 2020 r. –  VI Niedziela Wielkanocna


1. Od dziś w naszym kościele może przebywać zwiększona ilość osób (1 osoba na 10m2) na liturgii Mszy św. i nabożeństwach. Zachęcamy do udziału w Mszy św. i wspólnej modlitwie wszystkich Parafian. Mamy do „dyspozycji” oprócz głównego kościoła, kaplicę Zmartwychwstania, salę teatralną a przy dobrej pogodzie, można uczestniczyć w pełni w Eucharystii także na zewnątrz kościoła. Zapraszamy i prosimy o zachowanie wszystkich wymagań prawa wynikających ze stanu EPIDEMII. Prosimy o zakładanie masek na usta i nos oraz o zachowanie odległości między osobami
w ławkach i podczas Komunii św.


2. Dziś o godz. 1500 wspólna adoracja dla Bractwa Adoracji Najświętszego Sakramentu i sympatyków oraz wszystkich parafian.


3. Jutro przypada 100 rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Przez Jego wstawiennictwo wypraszajmy łaski dla Kościoła, naszej Ojczyzny i dla nas samych.


4. W piątek rozpoczęcie nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, codziennie po nabożeństwie majowym. Również w piątek liturgiczne wspomnienie św. Rity. Zapraszamy na Mszę ku jej czci o godz. 1800. W środę została zamontowana w naszym kościele figura św. Rity. Jeszcze raz dziękujemy ofiarodawcy, który w całości ufundował figurę i 6 relikwiarzy dla poszczególnych Świętych. Trwają starania o relikwie św. Rity i innych świętych do naszego kościoła.  


5. W sobotę w Krakowie przyjmą święcenia kapłańskie diakoni ze Zgromadzenia św. Michała Archanioła oraz z zakonu Pijarów - między innymi diakon Dawid Bartochowski – nasz parafianin i diakon Emil Kurek, który u nas był na praktyce duszpasterskiej. Prosimy o modlitwę w ich intencji. Prymicję ks. Dawida Bartochowskiego odbędą się w naszym kościele w dniu odpustu parafialnego czyli 7 czerwca.


6. Zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 1730 oraz w czwartki o 2000 pod figurą Matki Bożej.


7. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne przy pomocy zakładki z naszej strony internetowej: OFIARA ONLINE. Składamy także najszczersze podziękowania wszystkim Parafianom i dobroczyńcom za składane ofiary na utrzymanie i  funkcjonowanie Parafii jak i domu zakonnego. Serdecznie „Bóg zapłać” za kolejne wpłaty fundacyjne witraży.


8. Za tydzień w niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Przed tą uroczystością są tzw. dni krzyżowe - szczególna modlitwa o urodzaje i dobrą pogodę dla rolników, aby nikomu nie brakło chleba.

 

9. Dziękujemy za szczególną modlitwę różańcową po Mszy wieczornej we wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej. Bóg zapłać.


10. W poniedziałek Msza św. w intencji mieszkańców ul. Bema, którzy złożyli ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. W  tym tygodniu o wystrój świątyni prosimy mieszkańców ulicy Okrzei.


11. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.

Parafia Trójcy Przenajświętszej
37-450 Stalowa Wola,
Ofiar Katynia57

Nadsański Bank Spółdzielczy,
Stalowa Wola

68 9430 0006 0040 9092 2000 0001


 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk