Warszawa
3046032
Your IP: 34.239.167.74
2020-07-10 06:22

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

3 maja 2020 r. – IV Niedziela Wielkanocna

 
1. Przeżywamy tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Bardzo dziękujemy za każdy dar modlitwy w naszych intencjach.
 
2. W poniedziałek święto św. Floriana, w środę święto Apostołów Filipa i Jakuba, w piątek Uroczystość Św. Stanisława biskupa i męczennika - głównego Patrona Polski i naszej diecezji. Dzień Imienin ks. Stanisława Prokuskiego i ks. Stanisława Matyaszka. We wtorek dzień imienin ks. Waldemara Kopacza. Solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego i zapraszamy na Mszę św. w ich intencji.
 
3. Dziękujemy ks. diakonowi Emilowi za posługę duszpasterską w naszej parafii. W dniu 23 maja wraz z ks. diakonem Dawidem Bartochowskim, naszym parafianinem, przyjmą święcenia kapłańskie. Bardzo serdecznie prosimy o modlitwę ich intencjach.
 
4. W wtorek Msza św. w intencjach zbiorowych i o uzdrowienie i uwolnienie wewnętrzne. Zapraszamy na godz. 1800 do wspólnej modlitwy
 
5. Rozpoczął się miesiąc maj, a wraz z nim nabożeństwa majowe, które w naszym kościele będą odprawiane codziennie o godz. 1730 oraz dodatkowo o 2000 w czwartki pod figurą Matki Bożej.
 
6. Dziś o 1700 nabożeństwo majowe. Nie będzie zmiany tajemnic różańcowych. Członków Róż Różańcowych prosimy, aby nadal odmawiali „swoje dziesiątki” różańca.
 
7. Składamy najszczersze podziękowania wszystkim Parafianom i Dobroczyńcom za składane ofiary na konto i na tacę na utrzymanie i funkcjonowanie Parafii jak i Domu Zakonnego. Na parafialnej stronie internetowej pojawiła się zakładka: OFIARA ONLINE. Serdecznie „Bóg zapłać” za ofiary składane tą drogą.
 
8. Dziękujemy wszystkim mężczyznom modlącym się w grupie „Męski Różaniec”- dziękujemy za świadectwo wiary i oddanie Kościołowi i rodzinie. Bractwu Adoracyjnemu dziękujemy za całonocne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem i codzienną, wytrwałą modlitwę.
 
9. Przypominany o konieczności korzystania osobiście z sakramentów – darów Bożej Łaski. W naszym kościele o godz. 1500 jest odprawiana codziennie koronka do Miłosierdzia Bożego. Przed i podczas Mszy św. kapłan czeka w konfesjonale. Zachęcamy do przystępowania do Komunii św. sakramentalnej od poniedziałku do piątku o godz. 1515, 2000 oraz o 2200, po zakończeniu adoracji, z zachowaniem wszelkich obowiązków wynikających ze stanu epidemii.
 
10. W poniedziałek o godz. 1800 będzie odprawiona Msza św. intencji mieszkańców bl Ciemny Kąt i Przemysłowa za ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. W nadchodzącym tygodniu prosimy mieszkańców z domków przy ul. Kilińskiego 2 i domki.
 
11. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.

Parafia Trójcy Przenajświętszej
37-450 Stalowa Wola,
Ofiar Katynia57

Nadsański Bank Spółdzielczy,
Stalowa Wola

68 9430 0006 0040 9092 2000 0001


 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk