Warszawa
1479691
Your IP: 54.91.121.255
2019-04-22 21:00

Artykuły

Intencje mszalne 21.- 27. kwietnia 2019

21 kwietnia 2019 r. – Niedziela Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego`
6.00 – Rezurekcja za parafian
6.00 – za dusze śp.Mariana i Czesławy Badurów w rocznicę śmierci oraz o miłosierdzie Boże dla duszy śp. Stanisława Skwierza
6.00 – o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Wiesławy i Eugeniusza z okazji 40. rocznicy ślubu
9.00 – za śp. Henryka Pukalaka
10.30 – za śp. Adama Stawowego
10.30 – za śp. Zofię Zielińską
12.00 – za śp. Bronisławę i Kazimierza Sochów – od syna i córki z rodziną
16.00 – o Miłosierdzie Boże dla ks. Mieczysława – od Bractwa Adoracji Najświętszego Sakramentu
18.00 – za śp. Łukasza Tracza – od matki chrzestnej z rodziną


22 kwietnia 2019 r. – Poniedziałek Wielkanocny
7.00 – za śp. Andrzeja Mazura – od uczestników pogrzebu
9.00 – za śp. Antoniego Grubę w 11. rocz. śmierci i zmarłych z rodziny
10.30 – za śp. Tadeusza Kucę
10.30 – za śp. Barbarę Lis – od rodziny
10.30 – o nawrócenie Marty i syna Tomasza
12.00 – za śp. Zofię Daczkowską
16.00 – za śp. Tadeusza Szkutnika – od sąsiadów
18.00 – za śp. Natalię i Józefa oraz Ryszarda Pac


23 kwietnia 2019 r. – wtorek
6.00 – o łaskę zbawienia dla śp. Wojciecha i Karoliny Dulów– od córki
6.00 – za śp. Piotra Rybaka – od uczestników pogrzebu
7.00 – za śp. Jana Żwirskiego– od uczestników pogrzebu
18.00 – w intencji mieszkańców bloków 17 i 19 przy ul. Podleśnej
18.00 – o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Aniołów Stróżów dla Jerzego w dniu imienin
18.00 – za śp. Wojciecha Pawelniaka w dniu imienin – od żony i córki
18.00 – za śp. Marię Nienajadło – od dzieci i wnuków


24 kwietnia 2019 r. – środa
6.00 – za śp. Jana Żwirskiego – od uczestników pogrzebu
6.00 – za śp. Kazimierza Jaremę – od uczestników pogrzebu
7.00 – za śp Leokadię Szyszka – od uczestników pogrzebu
18.00 – w intencji czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 – za śp. Jana Godka w 1. rocznicę śmierci – od grona pedagogicznego CEZ
18.00 – za śp. Jana Paterka od bratanic Iwony, Agnieszki i Renaty z rodzinami
18.00 – za śp. Tadeusza Szkutnika – od dyrekcji, grona pedagogicznego, pracowników i emerytów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr.3 im. Króla Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli
18.00 – za śp. Franciszka Poradę – od rodziny Dębskich


25 kwietnia 2019 r. – czwartek
6.00 – za śp. Zofię Bełczowską – od córki Stanisławy z mężem Witoldem
6.00 – za śp. Mariana Porcję – od siostry mężem
7.00 – dziękczynna za osiągnięcie wieku emerytalnego z prośbą o dalsze błogosławieństwa
18.00 – za śp. Mariannę i Bogdana Olszańskich
18.00 – za śp. Jana Golę – od żony i dzieci
18.00 – za śp. Marię Błądek
18.00 – za śp. Helenę Piróg
18.00 – o Boże błogosławieństwo, obfitość darów Ducha Św. w dniu urodzin dla Karoliny


26 kwietnia 2019 r. – piątek
6.00 – o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jana w 85 rocznicę urodzin
7.00 – za śp. Tadeusza Markowicza – od uczestników pogrzebu
18.00 – za śp. Sylwię w 4 rocz. śmierci o dar życia wiecznego - od mamy
18.00 – za śp. Mariannę Olszańska – od Elżbiety z rodziną
18.00 – za dusze w czyścu cierpiące
18.00 – za śp. Jana Żwirskiego – od sąsiadów z ul. Staffa, Tuwima i Gałczyńskiego
18.00 – za śp. Jana Żwirowskiego– od uczestników pogrzebu


27 kwietnia 2019 r. – sobota
6.00 – za śp. Marię Kutyłę – od synowej z rodziną
7.00 – za śp. Lucjana Trelę – od sąsiadów z bloku
7.00 – dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w. 50 rocznicę ślubu Marka i Barbary Teller
18.00 – za śp. Czesława, Anielę i Jerzego Michalskich i śp. Joannę Chałas
18.00 – za śp. Łukasza Tracza – od sąsiadów z bloku 1. przy ul. Żeromskiego
18.00 – o szczęśliwe rozwiązanie dla Mileny, zdrowie matki i dziecka, opiekę Matki Bożej i Aniołów Stróżów
18.00 – za śp. Franciszka i Emila Pałków oraz śp. Marię i Emila Miklusów

Intencje mszalne 14. – 20. kwietnia 2019
WIELKI TYDZIEŃ

14 kwietnia 2019 r. – Niedziela Palmowa
7.00 – za śp. Tadeusza Szkutnika – od sąsiadów
9.00 – dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla członkiń Róży 4. i ich rodzin
9.00 – o pomyślne zdanie egzaminów – dla Pawła
10.30 – za parafian
10.30 – za śp. Walentego i Anielę Tkaczów
10.30 – za śp. Józefa i Katarzynę, oraz śp. Stanisława i Jana Bałut
12.00 – dziękczynna za 50 lat pożycia małżeńskiego Janiny i Stanisława Czajów, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej – od syna, synowej, oraz wnuczek z rodzinami
12.00 – za śp. Franciszka Chrynia – od rodziny Stelmachów
16.00 – za śp. Jana Sapuna – od pracowników z firmy SLOVRUR
18.00 – za śp. Leokadię Szyszkę – od uczestników pogrzebu


15 kwietnia 2019 r. – poniedziałek
6.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące
6.00 – za śp. Zofię Bełczowską – od córki Benedykty z mężem Arturem
7.00 – o powrót do zdrowia – dla Władysławy i Jana
18.00 – o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców bloku 5 i domków przy ul . Podleśnej
18.00 – za śp. Józefa Krudysza – od koleżanek i kolegów syna Andrzeja z Centrum Edukacji Zawodowej
18.00 – za śp. Jerzego Szymonika – od Mirosława z żoną i dziećmi
18.00 – za śp. Andrzeja Mazura – od sąsiadów z bloku 6. ul. Żeromskiego
18.00 – za śp. Andrzeja Mazura – od koleżanek i kolegów syna z HSJ


16 kwietnia 2019 r. – wtorek
6.00 – za śp. Jerzego Szymonika – od uczestników pogrzebu
6.00 – za śp. Marię Nienajadło – od uczestników pogrzebu
7.00 – za śp. Zygmunta Drabika – od uczestników pogrzebu
7.00 – o pomyślne zdanie egzaminów – dla Pawła
18.00 – za śp. Irenę Zając – od uczestników pogrzebu
18.00 – za śp. Tadeusza Szkutnika – od uczestników pogrzebu
18.00 – za śp. Andrzeja Mazura – od koleżanek i kolegów syna z HSJ
18.00 – za śp. Tadeusza Markowicza – od córki Agnieszki i wnuczki Noemi
18.00 – o Boże błogosławieństwo i zdrowie – dla Małgosi i Bartka, oraz o szczęśliwe rozwiązanie


17 kwietnia 2019 r. – środa
6.00 – za śp. Zofię Bełczowską – od córki Małgorzaty z mężem Zbigniewem
6.00 – za śp. Kazimierza Jarema – od uczestników pogrzebu
7.00 – o radość wieczną – dla śp. Rozalii i Piotra Wronowskich
18.00 – w intencji czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 – za śp. Jana Grzybowskiego – w 16. rocznicę śmierci
18.00 – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Błogosławieństwo Boże dla Danuty, Andrzeja oraz dzieci, wnuków i pracowników
18.00 – o Boże miłosierdzie dla umierających
18.00 – za śp. Andrzeja Mazura – od koleżanek i kolegów syna z HSJ

18 kwietnia 2019 r. – WIELKI CZWARTEK

1800 – LITURGIA OSTATNIEJ WIECZERZY

19 kwietnia 2019 r. – WIELKI PIĄTEK

1800 – LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ

20 kwietnia 2019 r. – WIELKA SOBOTA

1900 – LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ

Intencje mszalne 7. - 13. kwietnia 2019


07 kwietnia 2019 r. – V Niedziela Wielkiego Postu
7.00 – za śp.Mariannę i Władysława Komosów, oraz śp. Martę i Józefa Turczyniaków
9.00 – za śp. Michalinę i Stanisława Kosiorów, oraz śp. Jerzego Leszczyńskiego
10.30 – za parafian
10.30 – za śp. Stanisława Mika – w 3. rocznicę śmierci
10.30 – za śp. Marię Szerszeń – od sąsiadów z ul. Okulickiego
12.00 – o szczęśliwe rozwiązanie dla córki – intencja od rodziców
16.00 – za śp. Anitkę Wartak – od rodziców i dzieci z Oddziału Hematologii w Lublinie
18.00 – za śp. Piotra Flaczyńskiego – od współpracowników córki


08 kwietnia 2019 r. – poniedziałek
6.00 – za śp. Ryszarda Lica – od uczestników pogrzebu
6.00 – za śp. Marię Nienajadło – od uczestników pogrzebu
7.00 – za śp. Andrzeja Mazura – od Marii i Stanisława
18.00 – o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców bloku 3. przy ul . Podleśnej
18.00 – o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Ewy Stasik i jej rodziny
18.00 – za śp. Józefa Kurdysza – od koleżanek i kolegów syna Andrzeja z Centrum Edukacji Zawodowej
18.00 – za śp. Jerzego Szymonika od współpracowników syna i synowej ze Środowiskowego Domu Samopomocy Nr 1
18.00 – za śp. Tadeusza Szkutnika – od sąsiadów


09 kwietnia 2019 r. – wtorek
6.00 – za śp. Franciszka Poradę – od uczestników pogrzebu
6.00 – za śp. Bożenę Zakowany – od uczestników pogrzebu
7.00 – za śp. Andrzeja Mazura – od uczestników pogrzebu
18.00 – za dusze konających – od Apostolstwa Dobrej Śmierci
18.00 – o Boże miłosierdzie dla umierających
18.00 – za śp. Leokadię i Franciszka Szyszków – od córki Ewy
18.00 – za śp. Irenę Zając – od uczestników pogrzebu
18.00 – za śp. Marię Nienajadło – od sąsiadów z bloku 17. przy ul. Metalowców


10 kwietnia 2019 r. – środa
6.00 – za śp. Kazimierza
6.00 – za śp. Zygmunta Drabika – od uczestników pogrzebu
7.00 – za śp. Helenę Skórczyńską – od sąsiadów z bloku 17. przy ul. Metalowców
18.00 – o Boże błogosławieństwo dla czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 – za śp. Jerzego Szymonika – od Teresy i Macieja
18.00 – za śp. Bronisławę i Władysława; śp. Anielę i Henryka, oraz zmarłych z ich rodzin
18.00 – za śp. Andrzeja Mazura – od sąsiadów z bloku 6. przy ul. Żeromskiego
18.00 – za śp. Andrzeja Mazura – od koleżanek i kolegów syna z laboratorium HSJ


11 kwietnia 2019 r. – czwartek
6.00 – za śp. Ryszarda Lica – od uczestników pogrzebu
6.00 – za śp. Tadeusza Markowicza – od Andrzeja Bajka z rodziną
7.00 – za śp. Marka Rzyckiego
18.00 – o potrzebne łaski Boże i opiekę Niepokalanej Matki dla Jana z okazji urodzin
18.00 – za śp. Marię Szerszeń – od kolegów Macieja
18.00 – za śp. Leokadię Szyszkę – od uczestników pogrzebu
18.00 – za śp. Władysława Grega – od koleżanek i kolegów córki z Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli
18.00 – za śp. Tadeusza Szkutnika –od uczestników pogrzebu


12 kwietnia 2019 r. – piątek
6.00 – za śp. Franciszka Poradę – od rodziny Wilczyńskich z Jeżowego
6.00 – za śp. Lucjana Trelę – od rodziny Stelmachów
7.00 – za śp. Bożenę Zakowany – od uczestników pogrzebu
18.00 – za śp. Jerzego Szymonika – od Elżbiety i Darka i od Marii
18.00 – za śp. Halinę Ryll i Danutę Nowicką
18.00 – za śp. Andrzeja Mazura – od sąsiadów z bloku 6. przy ul. Żeromskiego
18.00 – za śp. Andrzeja Mazura – od koleżanek i kolegów syna z laboratorium HSJ
18.00 – za śp. Tadeusza Markowicza – od syna Łukasz


13 kwietnia 2019 r. – sobota
6.00 – za śp. Marię Bielkiewicz – w 10. rocznicę śmierci
7.00 – za śp. Helenę Skórczyńską – od sąsiadów z bloku 17. przy ul. Metalowców
18.00 – za śp. Alicję Wojnar i zmarłych z rodziny
18.00 – za śp. Irenę Zając – od uczestników pogrzebu
18.00 – za śp. Łukasza Tracza – od Bożeny z dziećmi i Elżbiety z rodziną
18.00 – za śp. Marię Nienajadło – od sąsiadów z bloku 17. przy ul. Metalowców
18.00 – za śp. Tadeusza Serafina

Intencje mszalne 31.marca - 6. kwietnia 2019


31 marca 2019 r. – IV Niedziela Wielkiego Postu

7.00 – za śp. Krystynę Szendała w 4 rocznicę śmierci
9.00 – za śp. Mariannę, Józefa, Genowefę Larwa oraz Jana i Adama Madej
10.30 – za parafian
10.30 – za śp. Weronikę (greg. 26)
10.30 – za śp. Bogusława Chmielewskiego w rocznicę śmierci
12.00 – za śp. Tomasza Gorala w rocznicę śmierci
16.00 – za śp. Elżbietę Oleksiak od koleżanek i kolegów z pracy Rafała
18.00 – za Miasto Stalowa Wola
18.00 – przebłagalna za grzechy popełnione przeciwko Trójcy Świętej i Matce Bożej


01 kwietnia 2019 r. – poniedziałek

6.00 – za śp. Andrzeja Mazura – od Magdy i Rafała
6.00 – za śp. Andrzeja Mazura – od uczestników pogrzebu
7.00 – o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Wojtka
18.00 – o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców bloku 1 i 2.przy ul. Podleśnej
18.00 – za śp. Weronikę (greg. 27)
18.00 – o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Aniołów Stróżów dla Grażyny w dniu imienin
18.00 – za śp. Leokadię Szyszka – od uczestników pogrzebu
18.00 – za śp. Zbigniewa Kędziorę – od uczestników pogrzebu


02 kwietnia 2019 r. – wtorek

6.00 – za śp. Barbarę Lis w 1 rocznicę śmierci
6.00 – za umierających, którzy potrzebują Bożego Miłosierdzia
6.00 – za śp. Andrzeja Mazura – od Czesławy i Romana
7.00 – za śp. Weronikę (greg. 28)
7.00 – za śp. Grażynę Piotrowicz – od uczestników pogrzebu
7.00 – za śp. Damiana Wołoszyn – od uczestników pogrzebu
18.00 – intencja zbiorowa za pośrednictwem Św. Michała Archanioła
18.00 – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej - dla Eweliny i Pawła w 1. rocznicę ślubu


03 kwietnia 2019 r. – środa

6.00 – za śp. Andrzeja Mazura – od uczestników pogrzebu
6.00 – za śp. Helenę Skórczyńską – od uczestników pogrzebu
7.00 – za śp. Ryszarda Lic od sąsiadów z Żeromskiego 5
18.00 – w intencji czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 – za śp. Janinę, Tadeusza, Feliksa Nowak
18.00 – za śp. Ryszarda, Marię i Władysława Pielka
18.00 – za śp. Weronikę (greg. 29)
18.00 – za śp. Mariana Markut w rocz. śmierci – od żony i dzieci


04 kwietnia 2019 r. – czwartek

6.00 – za śp. Jerzego Musiał w dniu urodzin – od rodziny
6.00 – za śp. Helenę Skórczyńską – od uczestników pogrzebu
7.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – o święte i liczne powołania kapłańskie i zakonne oraz w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza
18.00 – za śp. Weronikę (greg. 30)
18.00 – za śp. Anitkę Wartak – od nauczycieli i pracowników szkoły PSP1
18.00 – za śp. Marię Szerszeń – od koleżanek i kolegów syna Zbyszka z firmy Intermech
18.00 – za śp. Jana Paterka – od rodziny Pakuła


05 kwietnia 2019 r. – piątek

6.00 – wynagradzająca Najśw. Sercu Pana Jezusa
6.00 – za śp. Franciszka Porada – od uczestników pogrzebu
7.00 – za śp. Ryszarda Lic – od sąsiadów z bloku Żeromskiego 5
18.00 – w intencji Bractwa Adoracji Najśw. Sakramentu
18.00 – za śp. Zbigniewa Kędziorę – od uczestników pogrzebu
18.00 – za śp Damiana Wołoszyn – od uczestników pogrzebu
18.00 – za śp. Pawła Mączkę w 21 rocz. smierci i za śp. Tomasza Mączkę
18.00 – za śp. Tadeusza Szkutnika – od żony i dzieci


06 kwietnia 2019 r. – sobota

6.00 – wynagradzająca Najśw. Sercu Najśw. Maryi Panny
7.00 – za śp. Czesława, Czesławę, Anielę, Stanisława i Franciszka Chwiej
18.00 – za śp. Bronisławę Kopeć w 10 rocz. śmierci – od córki Małgosi z mężem
18.00 – za śp. Emilię Lichotę – od Róży 12
18.00 – za śp. Leokadię Szyszka – od córki Eugenii z mężem
18.00 – za śp. Grażynę Piotrowicz – od uczestników pogrzebu
18.00 – za śp. Andrzeja Mazura – od uczestników pogrzebu

Intencje mszalne 24. – 30.marca 2019

24 marca 2019 r. – III Niedziela Wielkiego Postu
7.00 – za śp. Mirosławę
9.00 – za śp. Stanisława i Stefanię Gumieniaków
9.00 – za śp. Wiktora i Ninę Pastyków oraz Jana Omelańskiego od rodziny
10.30 – za parafian
10.30 – za śp. Józefa Jakubowskiego
10.30 – za śp. Weronikę (greg. 19)
12.00 – za śp. Anitę Wartak – od koleżanek, kolegów ich rodziców i wychowawcy klasy
12.00 – za śp. Kazimierę Tarka w 7 rocznicę śmierci
16.00 – o Boże błogosławieństwo dla Zofii Ryńskiej w 80 r. urodzin
16.00 – za śp. Stanisławę Flis (greg. 24)
18.00 – za śp. Elżbietę Oleksiak od rodziny Bobińskich


25 marca 2019 r. – poniedziałek
6.00 – za śp.Stanisławę Flis (greg. 25)
6.00 – za śp. Marię Nienajadło – od Stanisławy Furtak
7.00 – za śp. Damiana Wołoszyna – od uczestników pogrzebu
18.00 – o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców bloku 10.przy ul. Siedlanowskiego
18.00 – za śp. Weronikę (greg. 20)
18.00 – za śp. Stefana Moskala o dar życia wiecznego
18.00 – za śp. Wojciecha Pawleniaka w 6. rocz. śmierci – od żony z córką
18.00 – za umierających, którzy potrzebują Bożego Miłosierdzia


26 marca 2019 r. – wtorek
6.00 – za śp. Tadeusza Szkutnika – od uczestników pogrzebu
6.00 – za śp.Stanisławę Flis (greg. 26)
7.00 – za śp. Marię Romerowicz – od rodziny
18.00 – za śp. Weronikę (greg. 21)
18.00 – za śp. Anitkę Wartak – od matki chrzestnej
18.00 – za śp Marię Szerszeń – od rodziny Wołoszynów
18.00 – za śp. Emilię Lichotę – od sąsiadów z bloku 17 przy ul. Metalowców
18.00 – o rozwój Wspólnoty Odnowy w Duchu Św. oraz o Boże błogosławieństwo dla członków wspólnoty i ich rodzin


27 marca 2019 r. – środa
6.00 – za śp.Stanisławę Flis (greg. 27)
6.00 – za śp. Andrzeja Mazura – od sąsiadów z bloku nr 6
7.00 – za śp. Jana Żwirskiego – od sąsiadów z ul. Staffa , Gałczyńskiego i Tuwima
18.00 – w intencji czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 – za śp. Weronikę (greg. 22)
18.00 – za śp. Wandę Kwiatkowską w 6 rocz. śmierci
18.00 – za śp. Emilię Lichotę – od chrześnicy Wandy z rodziną
18.00 – za śp. Jana Paterka – od uczestników pogrzebu


28 marca 2019 r. – czwartek
6.00 – za śp. Stanisławę Flis (greg. 28)
6.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące
7.00 – za śp. Tadeusza Markowicza – od żony
18.00 – za śp. Anitę Wartak – od koleżanek, kolegów ich rodziców i wychowawcy klasy
18.00 – za śp. Weronikę (greg. 23)
18.00 – za śp. Marię Szerszeń – od rodziny Gębołysiów
18.00 – za śp. Emilię Lichotę – od sąsiadów z bloku 17 przy ul. Metalowców
18.00 – za śp. Jana Paterka – od rodziny Paterków


29 marca 2019 r. – piątek
6.00 – o zdrowie i potrzebne łaski Boże, dla Genowefy w 95 urodziny - od rodziny
6.00 – za śp. Tadeusza Markowicza od Janiny i Krzysztofa Skowronów
6.00 – za śp. Stanisławę Flis (greg. 29)
7.00 – za śp. Stanisława Czokało
18.00 – o zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Janiny w dniu urodzin
18.00 – za śp. Marię Nienajadło – od sąsiadów z bloku nr 17 przy ul. Metalowów
18.00 – za śp. Weronikę (greg. 24)
18.00 – za śp. Emilię Lichotę – od sąsiadów z bloku 17 przy ul. Metalowców
18.00 – za śp. Grażynę Piotrowicz


30 marca 2019 r. – sobota
6.00 – za śp. Stanisławę Flis (greg. 30)
6.00 – o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i Aniołów Stróżów dla Aliny z okazji urodzin
7.00 – za śp. Marię Zarewicz w 8. rocznicę śmierci,
7.00 – za śp. Feliksa w 10. rocz. śmierci
18.00 – za śp. Weronikę (greg. 25)
18.00 – za śp. Leokadię Szyszka – od najbliższej rodziny oraz Franciszka
18.00 – za śp. Emilię Lichotę – od sąsiadów z bloku 17 przy ul. Metalowców
18.00 – za śp. Emilię Lichotę – od Cecylii z rodziną

Intencje mszalne 17. – 23.marca 2019

17 marca 2019 r. – II Niedziela Wielkiego Postu

7.00 – za śp. Stanisławę i Edwarda Pelców
7.00 – za parafian
9.00 – o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Józefy z okazji 82. urodzin – od córki, syna i wnucząt
9.00 – za śp. Lesława Czachóra – w 15.rocznicę śmierci
10.30 – za śp. Janinę i Kazimierza oraz śp. Józefa Kowala
10.30 – za śp. Elżbietę i Józefa Sajów
10.30 – za śp. Weronikę (greg. 12)
12.00 – za śp. Anitę Wartak – od pracowników KAUFLANDU
16.00 – za śp. Stanisławę Flis (greg. 17)
18.00 – za śp. Irenę Muszyńską – od pracowników firmy WASH Serwis


18 marca 2019 r. – poniedziałek
6.00 – za śp.Stanisławę Flis (greg. 18)
6.00 – za śp. Jerzego Szymonika – od uczestników pogrzebu
7.00 – za śp. Jana Paterka – od pracowników DILABu
18.00 – o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców bloku 8.przy ul. Siedlanowskiego
18.00 – za śp. Weronikę (greg. 13)
18.00 – za śp. Anitę Wartak – od koleżanek i kolegów z klasy, ich rodziców i wychowawcy klasy
18.00 – za śp. Tadeusza Żaka – w 27. rocznicę śmierci
18.00 – za śp. Grażynę Piotrowicz – od mieszkańców bloku 19. przy ul. Podleśnej


19 marca 2019 r. – wtorek
6.00 – o Boże błogosławieństwo, opiekę Niepokalanej Matki i świętego Józefa – dla Józefa w dniu imienin
6.00 – za śp.Stanisławę Flis (greg. 19)
7.00 – za śp. Emilię Lichotę – od rodziny Mierzwów
18.00 – o Boże błogosławieństwo, opiekę Niepokalanej Matki i świętego Patrona dla Ks. Józefa Gibały
18.00 – o Boże błogosławieństwo, opiekę Niepokalanej Matki i świętego Józefa – dla członkiń Róży 5. i ich rodzin
18.00 – za śp. Bogdana, Jana, Józefę, Eleonorę, Bartłomieja i Stefana
18.00 – za śp. Weronikę (greg. 14)
18.00 – o Boże błogosławieństwo dla członków Apostolstwa Dobrej Śmierci


20 marca 2019 r. – środa
6.00 – za śp.Stanisławę Flis (greg. 20)
6.00 – o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla członkiń Róży 20. i ich rodzin, a dla zmarłych – o radość wieczną – od Józefy i Ireny
7.00 – za śp. Jerzego Szymonika – od syna , synowej i wnuków
7.00 – za śp. Jana Lorbieckiego w 2. rocznicę śmierci
18.00 – w intencji czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 – za śp. Weronikę (greg. 15)
18.00 – za śp. Anitę Wartak – od pracowników KAUFLANDU
18.00 – za śp. Józefa Tylaka – od żony Alfredy
18.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące


21 marca 2019 r. – czwartek
6.00 –za śp. Stanisławę Flis (greg. 21)
6.00 – za śp. Bolesława, Helenę, Jerzego – od siostry z rodziną
7.00 – za śp. Emilię Lichotę – od chrześnicy Bogusi
7.00 – za śp. Marka Palenia w 7 rocznicę śmierci
18.00 – za śp. Kazimierza Kochana – od pracowników Ośrodka Interwencji w Rudniku nad Sanem
18.00 – za śp. Weronikę (greg. 16)
18.00 – za śp. Piotra Flaczyńskiego – od rodziny Machajów i Karnatów
18.00 – za śp. Irenę Muszyńską – od uczestników pogrzebu
18.00 – za śp. Marię Szerszeń – od rodziny Żarkowskich


22 marca 2019 r. – piątek
6.00 – za śp.Jerzego Szymonika – od uczestników pogrzebu
7.00 – za śp. Stanisławę Flis (greg. 22)
18.00 – za śp. Weronikę (greg. 17)
18.00 – za śp. Janinę Fil – w 19. rocznicę śmierci
18.00 – za śp. Jana Paterka – od rodziny Zająców
18.00 – za śp. Anitkę Wartak – od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej Nr 1
18.00 – za śp. Halinę Piróg – od rodziny Serwackich
18.00 – za śp. Marię Pietras – w 10. rocznicę śmierci


23 marca 2019 r. – sobota
6.00 – za śp. Stanisławę Flis (greg. 23)
6.00 – za śp. Tadeusza Szkutnika – od uczestników pogrzebu
7.00 – za śp. Eugeniusza Wójcika w 7. rocznicę śmierci, oraz śp. Mariannę i Kazimierza
7.00 – za śp. Genowefę, Józefa, Eugeniusza Górskich; Elżbietę i Włodzimierza Pasieków
18.00 – za śp. Weronikę (greg. 18)
18.00 – za śp. Anitkę Wartak – od koleżanek z MOPS w Stalowej Woli
18.00 – za śp. Halinę Piróg – od rodziny Serwackich
18.00 – za śp. Jana Paterka – od sąsiadów z bloku

Intencje mszalne 10. – 16.marca 2019

10 marca 2019 r. - Niedziela
7.00 – za śp. Celinę Prezydent od Ani i Darka
9.00 – za śp. Honoratę Paterek od rodziny Szewc
9.00 – za śp. Jana Karwatowskiego w 1. rocznicę śmierci
10.30 – za parafian
10.30 – za śp. Michalinę i Stanisława Kosiorów oraz Jerzego Leszczyńskiego
10.30 – za śp. Józefa i Katarzynę, Stanisława i Jana Bałt
12.00 – za śp. Weronikę (greg. 5)
16,00 – za śp. Stanisławę Flis (greg. 10)
18.00 – za śp. Danutę Porębską - od uczestników pogrzebu


11 marca 2019 r. – poniedziałek
6.00 – za śp. Stanisławę Flis (greg. 11)
6.00 – za śp. Zbigniewa Kędziorę - od uczestników pogrzebu
7.00 – za śp. Jana Sikorę w 19. rocznicę śmierci
18.00 – o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców bloku 6.przy ul. Siedlanowskiego
18.00 – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i dalszą opiekę Matki Bożej dla Ilony i jej rodziny w dniu urodzin
18.00 – za śp. Weronikę (greg. 6)
18.00 – za śp. Benedykta Ewartowskiego
18.00 – za śp. Piotra Flaczyńskiego od rodziny Wiśniewskich i Kuli


12 marca 2019 r. – wtorek
6.00 – za śp. Stanisławę Flis (greg. 12)
6.00 – za śp. Emilię Lichotę od rodziny Mączków
7.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – za śp. Kazimierza Kochana od Weroniki
18.00 – za śp. Stanisława Sukcika – od od siostry Anny z mężem Janem
18.00 – za śp. Weronikę (greg. 8)
18.00 – za śp. Piotra Flaczyńskiego – od rodziny Machajów i Flaczyńskich
18.00 – za śp. Irenę Muszyńską - od uczestników pogrzebu
18.00 – za śp.Marię Kutyłę od Apostolstwa Dobrej Śmierci


13 marca 2019 r. – środa
6.00 – za śp. Stanisławę Flis (greg. 13)
6.00 – o Boże błogosławieństwo, Dary Ducha św. i opiekę Matki Bożej dla sióstr Noemi i Majoli
7.00 – za śp. Lucjana Trelę – od sąsiadów z bloku
18.00 – w intencji czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 – za śp. Krystynę o dar nieba w dniu imienin
18.00 – za śp. Zofię Szmidt i Edwarda
18.00 – za śp. Krystynę i Mieczysława Sadyniów
18.00 – za śp. Weronikę (greg. 8)


14 marca 2019 r. – czwartek
6.00 – za śp. Stanisławę Flis (greg. 14)
6.00 – za śp. Jerzego Szymonika – od uczestników pogrzebu
7.00 – za śp. Jana Paterka – od sąsiadów z bloku
18.00 – za śp. Kazimierza Kochana – od uczniów, koleżanek, kolegów i przyjaciół z pracy
18.00 – za śp. Weronikę (greg. 9)
18.00 – za śp. Piotra Flaczyńskiego – od uczestników pogrzebu
18.00 – za śp. Anitkę Wartak – od rodziców uczniów Publicznej Szkoły Podst. nr 1
18.00 – o nawrócenie Marty i syna Tomasza


15 marca 2019 r. – piątek
6.00 – za śp. Jana Paterka – od pracowników firmy Dilab
7.00 – o dar życia wiecznego dla śp. Władysława Powęzki
7.00 – za śp. Stanisławę Flis (greg. 15)
18.00 – o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Aniołów Stróżów dla Maksymiliana w dniu urodzin
18.00 – za śp. Juliana i Helenę Oczak
18.00 – za śp. Weronikę (greg. 10)
18.00 – za śp. Anitkę Wartak – od kolegi z klasy Krystiana z rodziną
18.00 – za śp. Eleonorę i Czesława


16 marca 2019 r. – sobota
6.00 – za śp.Stanisławę Flis (greg. 16)
6.00 – za śp. Anielę Potocką w 16 rocznicę śmierci
7.00 – za umierających, którzy potrzebują Bożego Miłosierdzia
18.00 – za śp. Weronikę (greg. 11)
18.00 – za śp. Piotra Flaczyńskiego – od współpracowników córki
18.00 – za śp. Anitkę Wartak – od rodziców i rodziny
18.00 – za śp. Grażynę Piotrowicz od mieszkańców bloku Podleśna 19
18.00 – za śp. Justynę Ląd, Kazimierza i Marię Maczurad

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk