Warszawa
1814666
Your IP: 34.229.24.100
2019-07-23 12:16

Artykuły

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
21 lipca 2019 r. – XVI Niedziela Zwykła


1. Dziś niedziela inwestycyjna, składamy serdecznie „Bóg zapłać” za wszystkie założone ofiary na remont dzwonów i zabezpieczenie wieży. Jak zauważyliśmy, założone są następne witraże, wszystkim ofiarodawcom składamy podziękowanie. Kolejne witraże oczekują na fundatorów.


2. Za tydzień po każdej Mszy św. z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców będziemy błogosławić pojazdy mechaniczne oraz modlić się w intencji kierowców, by owocnie służyli innym i unikali nieszczęśliwych wypadków. W czasie poświęcenia będą zbierane ofiary na zakup środków transportu dla misjonarzy. Poświęcenie pojazdów będzie także w dniu 25 lipca w czwartek po każdej Mszy św.


3. Z racji wakacji i czasu urlopowego kancelaria parafialna nie będzie czynna we wtorki i czwartki. Zapraszamy w pozostałe dni w zwykłych godzinach.


4. W czwartek dzień imienin ks. Biskupa Krzysztofa Nitkiewicza. Pamiętajmy w modlitwie o naszym Ordynariusz.


5. W środę w naszym kościele o godzinie 1800 uroczysta Msza św. z okazji Święta Policji oraz Jubileuszu 100-lecia powstania Polskiej Policji. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.


6. Bóg zapłać mieszkańcom bl 8a i 11 przy ul. Dmowskiego za ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. Modlimy się za nich jutro na Mszy św. o godz. 1800. W następnym tygodniu prosimy o pomoc mieszkańców bl. 12 i 13 przy ul. Dmowskiego.


7. W dniach 4–12 sierpnia odbędzie się Piesza Pielgrzymka ze Stalowej Woli na Jasną Górę. Deklaracje i zapisy przyjmowane są w kancelarii parafialnej od poniedziałku do piątku w godzinach od 1600 do 1730. Zapraszamy do Duchowego pielgrzymowania. Każdy duchowy uczestnik zobowiązany jest w czasie trwania pielgrzymki do udziału we Mszy Świętej, odmówienia części Różańca, odśpiewania Apelu Jasnogórskiego.
- Spotkanie przed pielgrzymką w następną niedzielę o godz.,1900 w sali teatralnej, zapraszamy.


8. W dniu 24 sierpnia odbędzie się 26 Rejonowa Pielgrzymka Wspólnot Trzeźwościowych i Grup AA. Więcej szczegółów na plakacie.


9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan powołał do wieczności śp. Ryszarda Paluch, śp. Mieczysław Szewczyk. Polećmy ich i naszych bliskich Bożemu Miłosierdziu...


10. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
14 lipca 2019 r. – XV Niedziela Zwykła


1. We wtorek w Rozwadowie w kościele farnym odpust parafialny Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel – MB Szkaplerznej.


2. Z naszej parafii został przeniesiony do Młochowa koło Warszawy ks. Sławomir Bednarz. Dziękujemy za 4-letnią pracę w naszej parafii, szkole oraz z ministrantami. Oficjalne pożegnanie i podziękowanie przewidujemy na 22 września. Życzymy ks. Sławomirowi błogosławieństwa Bożego na nowej placówce.


3. Za tydzień niedziela inwestycyjna. Zostały ukończone prace przy remoncie dzwonów. Całość wykonanych prac kosztowało: 54.400, zapłacono kwotę 40.064 zł., do zapłaty pozostało 14.376 zł. Składamy za każdy dar serca serdeczne „Bóg zapłać”. Czeka nas jeszcze zabezpieczenie wieży – dzwonnicy przed niszczącym działaniem gołębi. W minionym tygodniu parafianin pan Henryk wykonał ze stali nierdzewnej uchwyty - podstawę pod baldachim – składamy serdecznie podziękowanie. W najbliższych dniach będą montowane kolejne witraże. Zachęcamy do sponsorowania następnych okienek-segmentów witraży.


4. Utworzona jest „Duchowa Biblioteka”, która jest pomocna w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu. Książki znajdują się przy stoliku Bractwa Adoracji. Prosimy parafian o przynoszenie do kancelarii parafialnej książek, które ubogacą „Duchową Bibliotekę”.


5. Z racji wakacji i czasu urlopowego kancelaria parafialna nie będzie czynna we wtorki i czwartki. Zapraszamy w pozostałe dni w zwykłych godzinach.


6. Bóg zapłać mieszkańcom bl 7 przy ul. Dmowskiego za ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. Msza św. w ich intencji o godz. 1800. W następnym tygodniu prosimy o pomoc mieszkańców bl. 8 A przy ul. Dmowskiego.


7. W dniach 4–12 sierpnia odbędzie się Piesza Pielgrzymka ze Stalowej Woli na Jasną Górę. Deklaracje i zapisy przyjmowane są w kancelarii parafialnej od poniedziałku do piątku w godzinach od 1600 do 1730. Zapraszamy także do Duchowego pielgrzymowania. Duchowy uczestnik zobowiązany jest w czasie trwania pielgrzymki do udziału we Mszy Świętej, odmówienia części Różańca, odśpiewania Apelu Jasnogórskiego.


8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan powołał do wieczności śp. Katarzynę Mistrzyk. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu...


9. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
07 lipca 2019 r. – XIV Niedziela Zwykła


1. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Jana z Dukli w czwartek święto św. Benedykta – patrona Europy, w sobotę świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.


2. Dzisiaj o godz. 1700 nieszpory, nabożeństwo i zmiana tajemnic różańcowych. Przypominamy, że przez cały lipiec i sierpień w niedziele i święta nie ma Mszy św. o godz. 1600


3. Dziękujemy za całonocną Adorację Najświętszego Sakramentu w naszym kościele z piątku na sobotę członkom Bractwa jak i innym parafianom i sympatykom.


4. We wtorek o godz. 1730 nabożeństwo do Św. Michała Archanioła. W czasie wakacji nie będzie Mszy św. w intencjach zbiorowych.


5. W dniach 4–12 sierpnia odbędzie się Piesza Pielgrzymka ze Stalowej Woli na Jasną Górę. Deklaracje i zapisy przyjmowane są w kancelarii parafialnej od poniedziałku do piątku w godzinach od 1600 do 1730.


6. Zapraszamy do Stalowej Galerii na wystawę malarstwa uczestników zajęć w MDK w Stalowej Woli pod kierunkiem Agaty Magdziak o Alicji Czajkowskiej-Chmielewskiej – wejście pod chórem.


7. Jutro Msza św. w intencji mieszkańców bl. nr 6 ul. Dmowskiego, którzy złożyli ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. W tym tygodniu o wystrój świątyni prosimy mieszkańców bl. przy ul. Dmowskiego 7.


8. Dziękujemy Parafianom za ofiarność podczas zbiórki do puszek na powodzian z naszej Diecezji. Kwotę 2117 zł przekazano na konto Caritas. Bóg zapłać.


9. Rozpoczęły się wakacje i czas urlopów. Życząc dobrego odpoczynku przypominamy o obowiązku niedzielnej i świątecznej Mszy św., a także o stosownym stroju w miejscach sakralnych.


10. Z naszej parafii do wieczności Pan powołał śp. Bożenę Tokarczyk polećmy ją i naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu…


11. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia. Szczególne życzenia dobrych wakacji i urlopów dla dzieci, młodzieży i wyjeżdżających na zasłużony odpoczynek dorosłych.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
30 czerwca 2019 r. – XIII Niedziela Zwykła


1. Dziś o godz. 1900 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji miasta Stalowa Wola poprowadzi Domowy Kościół.


2. W następną niedzielę o 1700 nieszpory i zmiana tajemnic różańcowych.


3. Od przyszłej niedzieli z racji wakacji nie ma Mszy św. o godz. 1600.


4. Zostało wykonane zawieszenie dzwonów, zamontowany system antywibracyjny, zegar z szafą sterującą, automatyka, nowe napędy oraz system bezprzewodowy a także zainstalowano nowe serca. Dokonano więc gruntownego remontu naszych dzwonów po trzydziestu latach od ich zamontowania. Składamy serdecznie podziękowania za wszelkie fundusze złożone na ten cel. Uzbierana kwota na dzień dzisiejszy to 38.734. zł. Została zapłacona już pierwsza rata. Czeka nas jeszcze zabezpieczenie wieży i dzwonów przed gołębiami i zmiennymi warunkami atmosferycznymi.


5. Za każdy dar serca: kwota: 900 zł., za popcorn i napoje składamy „Bóg zapłać”. Zebrane fundusze przeznaczone są na rekolekcyjny wakacyjny wyjazd młodzieży z naszej parafii.


6. W tym tygodniu I czwartek i I piątek miesiąca. Spowiedź przed i podczas każdej Mszy św. Nie udajemy się do chorych. Zapraszamy na całonocne czuwanie – adorację Najświętszego Sakramentu. W czwartek o 1700 modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo I-sobotnie. W ten sposób rozpoczniemy w naszej parafii regularne nabożeństwo do Najświętszego Serca Marii Panny.


7. W najbliższą sobotę Ogólnopolska Pielgrzymka ze św. Michałem Archaniołem na Jasną Górę. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Proboszczem.


8. W dniach 4–12 sierpnia odbędzie się Piesza Pielgrzymka ze Stalowej Woli na Jasną Górę. Deklaracje i zapisy do grupy MICHAŁ przyjmowane są w kancelarii parafialnej od poniedziałku do piątku w godzinach od 1600 do 1730.


9. Jutro Msza św. w intencji mieszkańców bl. nr 4 i 5 przy ul. Dmowskiego, którzy złożyli ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. W tym tygodniu o wystrój świątyni prosimy mieszkańców bl. przy ul. Dmowskiego 6.


10. Zachęcamy do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu. Wypraszajmy wspólne i indywidualnie potrzebne łaski dla naszego Miasta Stalowa Wola, dla nas samych i naszych bliskich.


11. Z naszej parafii do wieczności Pan powołał śp. Dominika Olech, Annę Szwaja oraz mamę naszego księdza Stanisława Matyaszka. Polećmy ich i naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu….


12. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia. Szczególne życzenia dobrych wakacji i urlopów dla dzieci, młodzieży i wyjeżdżających na zasłużony odpoczynek dorosłych.

OGŁOSZENIA 23 VI 2019 r. – XII Niedziela Zwykła

1. Składamy serdecznie „Bóg zapłać” za przygotowanie ołtarzy na procesję Bożego Ciała i wszelką pomoc w dobrym przeżyciu Uroczystości Najświętszej Krwi i Ciała Chrystusa. Szczególne podziękowania kapłanom, służbie liturgicznej, rodzicom i dzieciom sypiącym kwiatki i zaangażowanym mieszkańcom budującym ołtarze, Nadleśnictwu za brzózki oraz parafianom za ofiary na kwiaty i wszystkim za wspólną modlitwę.


2. Dziś z woli Biskupa Ordynariusza ks. Krzysztofa Nitkiewicza odśpiewajmy po każdej Mszy Świętej suplikację “Święty Boże, Święty Mocny”, jako przebłaganie za bluźniercze akty wymierzone w Eucharystię i najświętsze symbole naszej wiary, do których doszło ostatnio w Polsce. W obliczu eskalacji nienawiści do Kościoła katolickiego ze strony niektórych środowisk i mediów, odmówmy przed Najświętszym Sakramentem Koronkę do Bożego Miłosierdzia”.


3. Biorąc pod uwagę skalę zniszczeń, w której wiele rodzin straciło cały dorobek swojego życia w powodzi w parafii Wierzchowiska Diecezja Sandomierska prosi o przeprowadzenie dziś zbiórki do puszek po każdej Mszy św. Zebrane środki zostaną przekazać na konto Caritas Diecezji. Dziękujemy za wsparcie powodzian.


4. Z racji trwającej oktawy Bożego Ciała zapraszamy do udziału w procesji po Mszy św. wieczornej podczas której odprawimy nabożeństwa czerwcowe. Dzisiaj procesja eucharystyczna po Mszy św. o godz. 1200. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała, po procesji błogosławieństwo małych dzieci oraz poświęcenie wianków i ziół.


5. Jutro uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w piątek w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa - Dzień Modlitw o Świętość Kapłanów w Kościele powszechnym. W tym dniu nie obowiązuje post. W sobotę uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła – tzw. Dzień Papieski – taca w ten dzień na Stolicę Apostolską.


6. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone z okazji niedzieli inwestycyjnej w kwocie 5822 zł. Zebraliśmy już 37384 zł. Od poniedziałku ruszają prace remontowe na wieży oraz przy dzwonach. Planowane zakończenie prac do końca tygodnia. Na bieżąco będziemy informować o postępie prac remontowych.


7. Parafialny teatr „Czwarta Scena” serdecznie dziękuje rodzinom, stałym sympatykom i wszystkim widzom za pozytywny odbiór spektakli teatralnych, koncertu i wieczorów poezji. Po wakacjach zapraszamy na przedstawienia i chętnych do grupy teatralnej.


8. Dziękujemy Bractwu Adoracji Najświętszego Sakramentu za podjęcie inicjatywy sfinansowania witraża o tematyce Eucharystycznej w bocznej nawie przy stoliku Bractwa. „Bóg zapłać”.


9. Jutro o 1800 Msza św. w intencji mieszkańców domków przy ul. Dmowskiego 3, którzy złożyli ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. W tym tygodniu o wystrój świątyni prosimy mieszkańców bl. 4 i 5 przy ul. Dmowskiego.


10. Składamy Bóg zapłać wszystkim za złożone ofiary przy zakupie w Uroczystość Bożego Ciała chlebków symbolizujących Eucharystię. Zebrany dar serca w kwocie: 564 zł przeznaczony jest na wyjazd rekolekcyjno-wakacyjny dzieci z Oazy. Dziś młodzież oazowa zbierać będzie ofiary na wyjazd rekolekcyjny oferując lemoniadę i popcorn. Dziękujemy za każdy dar.


11. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan powołał do wieczności śp. Stanisława Steca i śp. Stanisława Lecha. Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu…


12. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
16 czerwiec 2019r. – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej


1. Dzisiaj uroczystość Trójcy Świętej – w naszej Parafii odpust. Uroczystą sumę odpustową o godz. 1200, odprawi ks. Wacław Gieniec proboszcz z par. św. Floriana. Witamy czcigodnego księdza kaznodzieję w naszej wspólnocie parafialnej i już teraz składamy serdeczne Bóg zapłać za posługę Słowa.

2. Dziękujemy za wszelkie złożone ofiary z okazji niedzieli inwestycyjnej na remont dzwonnicy i dzwonów. Bóg zapłać. Dziś Rodzinne Świętowanie Niedzieli. Zapraszamy na spotkanie rodzinne przy ognisku i zabawach cyrkowych dla rodzin. Tradycyjnie zapraszamy po Mszy św. o 1030. Zabawy poprowadzi animator Natalia Pyciak.

3. W najbliższą środę liturgiczne zakończenie roku szkolnego. O godz. 800 Msza św., zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych z naszej parafii wraz z dyrekcją, nauczycielami i rodzicami do wspólnej modlitwy dziękczynnej.

4. Składamy w imieniu ks. Romana Tupaja i parafii w Młochowie serdecznie podziękowania za ofiary złożone na budowę kościoła. Parafianie złożyli ofiary na tace w kwocie 6670 zł. Nadal wpływają darowizny na konto. Bóg zapłać.

5. Dziś o godz. 1500 Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Bractwo Adoracyjne. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. Po każdej Mszy św. będziemy się ponowienie modlić w intencji naszej Ojczyzny, a w każdy czwartek w intencji nowych i świętych powołań kapłańskich i wytrwanie dla powołanych.

7. 20 czerwca uroczystość Bożego Ciała, którą przeżywać będziemy wspólnie z parafią Św. Jana Pawła II. Główne obchody uroczystości rozpoczniemy Mszą św. w naszym kościele o godz. 900,Po tej Mszy św. wyruszy procesja Eucharystyczna ulicą Ofiar Katynia do kościoła Jana Pawła II. Nasza parafia przygotowuje 2 ołtarze, pierwszy przy skrzyżowaniu ulic Ofiar Katynia i Siedlanowskiego, drugi przy ul. Ofiar Katynia na wysokości bl. 29. Za przygotowanie I ołtarza odpowiedzialni są mieszkańcy ulic: Asnyka, Ciemny Kąt, Gałczyńskiego, Komunalnej, Niezłomnych, Siedlanowskiego, Sienkiewicza, Słowackiego, Staffa, Tuwima, Piwnej i Przemysłowej, ołtarz II przygotują mieszkańcy ulic: Bema, Dmowskiego, Kilińskiego, Metalowców, Ofiar Katynia, Okrzei, Orzeszkowej, Podleśnej, Popiełuszki i Żeromskiego. Prosimy o zaangażowanie się w przygotowanie trasy, budowę ołtarzy oraz o czynny udział w procesji wszystkie wspólnoty parafialne, dorosłych mieszkańców parafii, młodzież, dzieci w strojach pierwszokomunijnych, chłopców w komeżkach i dziewczynki do sypania kwiatów. Msze św. w czwartek będą o godz. 700. 900, 1200 (po procesji) i 1800. Nie będzie Mszy św. o godz. 1030 i 1600. Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa w Boże Ciało oraz w czasie trwania Oktawy będzie śpiewana podczas procesji Eucharystycznej. W czasie oktawy Bożego Ciała nie będzie nabożeństwa czerwcowego o 1730.

8. 20 czerwca o godz. 1530 wyjazd na koncert „Jednego Serca Jednego Ducha” do Rzeszowa.

9. W Boże Ciało będą rozprowadzane „chlebki”. Ofiary złożone do puszek będą przeznaczone a wyjazd rekolekcyjny dla dzieci z Oazy. Za każdy dar serca składamy Bóg zapłać.

10. Parafialny teatr „Czwarta scena” - na zakończenie piątego sezonu teatralnego zaprasza stałych sympatyków i nowych widzów na pełen humoru i zagadki spektakl pt. Ważny gość. Warto przyjść z całą rodziną, by się serdecznie uśmiać, a także wzbudzić refleksję. Zapraszamy dziś o 1900 do sali teatralnej. Wstęp wolny.

11. Bóg zapłać mieszkańcom bloku przy ul. Dmowskiego 2 za ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. Msza św. w ich intencji w poniedziałek o godz. 1800. W tym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców bl. 3 przy ul Dmowskiego.

12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
09 czerwca 2019 r. – Niedziela Zesłania Ducha Świętego


1. Dziś niedziela Zesłania Ducha Świętego. Jutro Święto Najświętszej Maryi Panny - Matki Kościoła - drugi dzień Zielonych Świąt. Ten tydzień jest ostatnim czasem obowiązkowej spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Dziękujemy wszystkim parafianom z udział i przygotowanie Misji Świętych, za plakaty, zaproszenia, specjalny numer „Naszego Słowa”, za roznoszenie zaproszeń i plakatów i za osobiste zaangażowanie się w promocje Misji Świętych.


2. W naszym kościele witamy ks. Romana Tupaja, który głosi słowo Boże i pragnie kwestować na budowę kościoła w parafii w Młochowie, której jest Proboszczem. Bardzo dziękujemy za wygłoszone kazania. Składamy także „Bóg zapłać” parafianom i ofiarodawcom za złożone ofiary.


3. W przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy Świętej – w naszej Parafii odpust. Uroczystą sumę odpustową o godz. 1200 odprawi i wygłosi Słowo Boże ks. Wacław Gieniec, Proboszcz z parafii pw. Św. Floriana. Prosimy o pomoc poszczególne grupy duszpasterskie w przygotowaniu uroczystości poprzez oprawę liturgiczną, przystrojenie placu przed kościołem i kościoła. Gorąco zapraszamy wszystkich parafian, grupy skupione przy parafii, młodzież, dzieci do sypania kwiatków oraz dzieci w strojach pierwszokomunijnych.


4. Następna niedziela jest niedzielą inwestycyjną. Zbieramy fundusze na remont dzwonnicy i dzwonów. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.


5. Dziś o 1900 Wieczór Uwielbienia. Zapraszamy także na Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe do NSP Jezusa codziennie o godz. 1730.


6. Parafialny teatr „Czwarta scena” - na zakończenie piątego sezonu teatralnego zaprasza stałych sympatyków i nowych widzów na pełen humoru i zagadki spektakl pt. Ważny gość. Warto przyjść z całą rodziną, by się serdecznie uśmiać, a także wzbudzić refleksję. Zapraszamy w najbliższą sobotę i niedzielę o 1900 do sali teatralnej. Wstęp wolny.


7. W najbliższą sobotę spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania: o godz. 1000 kl. VII, o godz. 1100 klasy VI


8. Zachęcamy do wnikliwej lektury gazetki parafialnej „Nasze Słowo”, znajdziemy tam propozycję „owoców” Misji Świętych. Pod chórem znajdziemy także skrzynkę podziękowań, świadectw i uwag dla księży Misjonarzy. Prosimy o skorzystanie z tej okazji do podziękowań i uwag, które zostaną przekazana Misjonarzom.


9. Za tydzień Rodzinne Świętowanie Niedzieli, po Mszy św. o 1030 Piknik Rodzinny na zakończenie roku formacyjnego. Więcej szczegółów na plakacie. Zapraszamy.


10. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana prosimy o szczególną modlitwę i intencji kapłanów i kleryka.


11. Organizujemy wyjazd na koncert Jednego Serca i Jednego Ducha do Rzeszowa w Boże Ciało, koszt wyjazdu 25 zł. płatne przy zapisie w kancelarii zakrystii i u ks. Krzysztofa.


12. Bardzo dziękujemy wszystkim trwającym przed Najświętszym Sakramentem. Ta modlitwa jest wielkim skarbem całego Kościoła szczególnie naszej parafii i miasta Stalowa Wola.


13. Poniedziałkowa wieczorna Msza św. będzie m.in. w intencji mieszkańców domków z ul Niezłomnych, Komunalnej i Piwnej, którzy złożyli ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. W tym tygodniu o wystrój świątyni prosimy mieszkańców z ul.


15. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk