Warszawa
1786932
Your IP: 54.174.43.27
2019-07-17 03:35

Artykuły

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
24 luty 2019 r. – VII Niedziela Zwykła


1. W I piątek kapłani do chorych udadzą się od godz. 900. Spowiedź dla dzieci od godz. 1530 i Msza św. o 1630, spowiedź dorosłych od godz. 1700. Z piątku na sobotę zapraszamy na nocną adorację Najświętszego Sakramentu. Zapisy na poszczególne godziny przy stoliku. Niech to będzie czas osobistego spotkania się w ciszy z Chrystusem. Nocne czuwanie zakończymy nabożeństwem z racji I soboty miesiąca o godz. 545.


2. Zachęcamy do podzielenia się 1% podatku z naszym ORATORIUM. Szczegóły na plakacie i na kalendarzykach pod chórem. Za każdy dar serca w imieniu dzieci składamy „Bóg zapłać”


3. W pon. Msza św. za parafian z bl. 2 przy ul. Siedlanowskiego w podziękowaniu za ofiarę na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy ofiary mieszkańców bl. 4 przy ul. Siedlanowskiego.


4. Ksiądz Proboszcz wraz ze wspólnotą neokatechumenalną zaprasza na Katechezy Zwiastowania dla dorosłych i starszej młodzieży w poniedziałki i czwartki o 1845. Pierwsza katecheza 4 marca.


5. Dziś o godz. 1900 adoracja w intencji Miasta Stalowa Wola, którą poprowadzi Oaza Młodzieżowa i Dzieci Bożych. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.


6. Za tydzień ministranci będą rozprowadzać oscypki. Za każdy dar serca w imieniu Liturgicznej Służby Ołtarza składamy „Bóg zapłać”.


7. W następną niedzielę o 1700 nieszpory i zmiana tajemnic różańcowych.


8. Serdecznie zapraszamy do naszej kawiarenki „Pod Skrzydłami” w dolnym kościele oraz na wystawę przygotowaną przez IPN – „Symbole Naszej Historii”.


9. Nauki przedmałżeńskie rozpoczynamy 12 marca we wtorek o godz. 1900 Zapisy po Mszach św. niedzielnych u ks. Dariusza w zakrystii. Zapraszamy również do zapisów osoby dorosłe, które nie przyjęły sakramentu bierzmowania, a chcą to uczynić.


10. W dniu 10 marca o godz. 1200 w Bazylice Konkatedralnej w Stalowej Woli uroczysta Msza św. z okazji 30-lecia sakry biskupiej Ks. Bp. Edwarda Frankowskiego.


11. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan powołał do wieczności śp. Zofię Bełczowską, Ryszarda Baran, Marię Kutyłę, Franciszka Chryń, Michalinę Tokarską i Adama Pokorskiego. W Miejscu Piastowym zmarł były proboszcz naszej parafii ks. Stanisław Klocek. Polećmy ich i naszych bliskich Bożemu Miłosierdziu…


12. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk