Warszawa
1786924
Your IP: 54.174.43.27
2019-07-17 03:35

Artykuły

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
10 luty 2019 r. – V Niedziela zwykła


1. We wtorek zakończyła się w naszej Parafii Wizytacja Kanoniczna, którą przeprowadził ks. Bp Ordynariusz Krzysztof Nitkiewicz, który odwiedził chorych, Dom Pomocy Społecznej, Szkołę Podstawową Nr.1, Dom Dziecka, spotkał się z księżmi pracującymi w naszej Parafii, z Radą Parafialną, rodzicami sióstr i księży, ministrantami oraz z grupami duszpasterskimi. W naszym domu zakonnym odbyło się też spotkanie ze wszystkimi kapłanami z dekanatu stalowowolskiego. Ks. Biskup podziękował wszystkim parafianom, liderom grup oraz zaangażowanym wiernym a także kapłanom za pracę i wysiłek. Wezwał do jeszcze bardziej wytężonego zaangażowania w sprawy kościoła lokalnego i wskazał na konieczność ściślejszej współpracy między parafiami w Stalowej Woli i grupami duszpasterskimi wewnątrz parafii. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkich parafianom za liczny udziału w Eucharystii kończącej wizytację. Szczególne podziękowania kierujemy do liderów grup duszpasterskich
i członków wspólnot. Serdeczne podziękowania składamy ministrantom i Radzie Parafialnej.

 

2. W poniedziałek wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Luordes - Światowy Dzień Chorego. O godz. 12.00 Msza św. w intencji ludzi chorych i starszych, w czasie której będzie udzielony sakrament namaszczenia chorych. Prosimy rodzinę i sąsiadów, aby zatroszczyły się o osoby chore, które pragną wziąć udział w tej szczególnej Eucharystii i pomogły dotrzeć do świątyni. W kościele będzie możliwość sakramentu pokuty, zachęcamy do skorzystania. Msza z sakramentem namaszczenia chorych w DPS o godz.10.00. Telewizja Stella dokona retransmisji tej Mszy św. w poniedziałek o godz. 18.00, zachęcamy chorych do oglądania.

 

3. W ten wtorek Msza św. o uzdrowienie i uwolnienie wewnętrzne. Zapraszamy na godz. 18.00

 

4. Serdecznie zapraszamy do naszej kawiarenki „Pod Skrzydłami” w dolnym kościele oraz na wystawę przygotowaną przez IPN – „Symbole Naszej Historii”.

 

5. Dziś o godz. 19.00 WIECZÓR UWIELBIENIA. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

6. W najnowszym numerze „Naszego Słowa” mamy podany skład powołanej Rady Parafialnej. Wszystkim Radnym życzymy wytrwałej i cierpliwej służby Bogu i naszej Parafii.

 

7. W poniedziałek o 18.00 Msza św. za parafian z bl. 8 przy ul. Żeromskiego w podziękowaniu za ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. W tym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców bl.1 i 1a przy ul. Siedlanowskiego.

 

8. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej świątyni. W środę adoracja w kaplicy Zmartwychwstania z racji próby nowego oświetlenia prezbiterium.

 

9. Zwracamy się z gorącą prośbą do parafian i gości przekazanie 1% swojego podatku dla naszego Oratorium. Numer KRS znajduje się na stoliku z tyłu kościoła. Za każdy dar w imieniu dzieci składamy serdeczne „Bóg zapłać”.


10. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego odpoczynku z racji ferii zimowych.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk